۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸

سرجیو: رقابت با تیم‌های قوی لیگ یک رؤیاست

سرجیو: رقابت با تیم‌های قوی لیگ یک رؤیاست
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: چهار پنج تیم قوی در لیگ برتر حضور دارند که شاید رؤیا باشد بخواهیم با آنها رقابت کنیم.

به گزارش مشرق، پائولو سرجیو پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: نیمه دوم یکسری تغییرات اعمال کردیم و مهم‌تر از هر چیز اعتمادبه‌نفس را به دست آوردیم. در نهایت تبریک می‌گویم به تیم پدیده. این تیم، تیم بسیار خوبی است و در بازی اول برای پرسپولیس که قهرمان لیگ است بازی بسیار سختی را رقم زدند و برای ما هم بازی سختی را به وجود آوردند.

وی در ادامه افزود: به تیم پدیده، بازیکنان و کادرفنی‌اش تبریک می‌گویم. در کنار همه اینها به داور هم تبریک می‌گویم که خیلی خوب از پس قضاوت این مسابقه بر آمدند. ما در آخر نشان دادیم در حال رقابت هستیم. یک بر صفر باختیم، اما می‌توانست هر نتیجه دیگری رقم بخورد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان همچنین تصریح کرد: تمام تلاش‌مان این است که بازی خوبی انجام دهیم و نتایج خوبی کسب کنیم. چهار پنج تیم قوی در لیگ برتر حضور دارند که شاید رؤیا باشد بخواهیم با آنها رقابت کنیم. ما به دنبال این هستیم که فوتبال خوبی انجام دهیم و در آخر هم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرجیو در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر وضعیت کرار جاسم تصریح کرد: الان زمان صحبت کردن در مورد کرار نیست. درک می‌کنم سؤال شما را و می‌توانم پاسخ دهم. الان فقط می‌خواهم بگویم هیچ وقت دنبال بهانه برای باخت نیستم. باخت گردن من است و این‌طور نیست که شکست را گردن بازیکن بیندازم. صحبت کردن درباره کرار مثل این می‌ماند که من برای باختم توجیه بیاورم. مسئولیت این باخت با من است، اما در جواب سؤال شما باید بگویم، این بازیکن با باشگاه توافق کرده و فکر می‌کنم هفته آینده برای بازی آماده شود.

کلیدواژه ها :صنعت نفت
منبع : مشرق

پربازدیدترین امروز

website tracking