۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱

: تلاش می‌کنیم بهترین بازی و بهترین کیفیت ممکن را داشته‌ باشیم؛

سرجیو:اعتمادم به بازیکنانم کم نشده‌است و به ادامه راه ایمان دارم/ گویا کرار به توافق رسیده است

سرجیو:اعتمادم به بازیکنانم کم نشده‌است و به ادامه راه ایمان دارم/ گویا کرار به توافق رسیده است
سر مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت:در نیمه دوم با تغییراتی که اعمال کردیم توانستیم اعتماد به نفس خود را باز یابیم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پائولو سرجیو در نشست خبری پس از شکست تیمش در برابر پدیده خراسان اظهار کرد: این بازی دو قسمت متفاوت داشت. در نیمه اول تیم پدیده کاملا برتر بود، اصلا به آنچه که برایش کار کرده‌بودیم نرسیدیم. در نیمه دوم با تغییراتی که اعمال کردیم توانستیم اعتماد به نفس خود را باز یابیم.

وی افزود: در نیمه دوم هم ما شانس گل داشتیم و هم حریف. در نهایت باید به پدیده تبریک بگویم، تیم خیلی خوبی هستند.

سرجیو تصریح کرد: برای هر سه تیمی که تابحال در برابرش به میدان رفته‌اند دردسر زیادی ایجاد کرده‌اند. باید به تیم حریف تبریک بگویم. ضمن اینکه داور هم خیلی خوب کار کرد.

سرمربی نفت آبادان گفت: نبردن برای هر تیمی سخت است، اما هنوز در ابتدای لیگ هستیم. بازی با سپاهان و پدیده خارج از خانه بود و هنوز با تمامی تیم‌ها بازی نکرده‌ایم.

وی ادامه داد: این طبیعت فوتبال است و باید به آن احترام بگذاریم. ذره‌ای از اعتمادم به بازیکنانم کم نشده‌است و به ادامه راه ایمان دارم.‌

وی افزود: تلاش می‌کنیم بهترین بازی و بهترین کیفیت ممکن را داشته‌ باشیم. رویاست که بخواهیم با سه چهار تیم طراز اول و پرمهره ایران خودمان را مقایسه کنیم. باید با کیفیت بازی کنیم و در نهایت به نتیجه برسیم.

سرجیو در خصوص وضعیت کرار گفت: نمی‌خواهم در خصوص کرار الان صحبت کنم چون نتیجه برای سرمربی است و اصلا نباید به این فکر کنیم که چون کرار نبود امروز باختیم. اما وی گویا با مدیرعامل باشگاه صحبت کرده و گویا به توافق رسیده‌است.

منبع : برنا

پربازدیدترین امروز

website tracking