۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲

سردار اشتری در دیدار با آیت‌الله سعیدی عنوان کرد؛

نیروی انتظامی خادم مردم است

نیروی انتظامی خادم مردم است
سردار اشتری گفت:نیروی انتظامی تلاش کرده است تا خادم مردم باشد و در این راستا نیز برنامه‌های مختلفی در ناجا دنبال شده است.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛سردارحسین اشتری،فرمانده ناجا، ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) که در سالن جلسات محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر انجام شد، با اشاره به تلاش‌های سردار مجتبایی فرمانده سابق نیروی انتظامی استان قم در 6 سال اخیر برای پیشبرد اهداف پلیس در قم گفت: سردار آقاخانی که 6 سال فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان و یک سال جانشینی بازرسی ناجا را بر عهده داشته، اکنون در استان قم خدمت خود را دنبال می‌کند.

وی از ارتباط مطلوب نیروی انتظامی با مردم یاد کرد و گفت: این مجموعه تلاش کرده است تا خادم مردم باشد و در این راستا نیز برنامه‌های مختلفی در ناجا دنبال شده است.

اشتری به انجام نظارت ستادی در ماه‌های اخیر اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس گزارش‌هایی که تاکنون حاصل شده است توانستیم به نتایج قابل توجهی برسیم اما باید توجه داشته باشیم که خلاهای بسیاری وجود دارد و باید همچنان با روحیه جهادی در راستای جبران آن‌ها گام برداریم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در راستای پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی تلاش خود را دنبال می‌کند،افزود: تاکنون به لطف خداوند متعال و عنایت رهبری توانسته در راستای ماموریت‌های خود گام‌های مطلوبی را برداریم و نسبت به سال‌های گذشته به دستاوردهای بیشتری برسیم.

فرمانده ناجا یادآورشد: نیروهای انتظامی از دی ماه سال گذشته به صورت ویژه در خدمت امنیت مردم بوده و در راستای حفظ آرامش و امنیت کشور تلاش‌های بسیاری را به صورت شبانه‌روزی دنبال کرده‌اند.

امام‌جمعه قم با تأکید بر اینکه قم پناهگاه شیعیان است، بیان کرد: مسئولانی که در قم بوده باید نگاه متفاوتی نسبت به این استان داشته باشند و با شناخت جامع سبب ارائه عملکردی موفق در استان شوند چراکه قم دارای منابع معتبر معنوی شامل حرم مطهر و مسجد مقدس جمکران است.

وی استفاده از این ظرفیت معنوی را برای مسئولان مهم دانست و افزود: مسئولان استانی با بهره‌مندی از این ظرفیت به رسالت خود به‌خوبی عمل کنند.

وی با بیان اینکه فرماندهان و مسئولان نظامی باید به شرایط منطقه توجه ویژه داشته باشند،تصریح کرد: قم حرم اهل‌بیت(س) بوده و مسئولان شاغل در این استان باید حضرت معصومه(س) را الگوی خود قرار دهند و همانند ایشان سبب ارتقا و پیشرفت قم شوند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور نیز در این جلسه با تأکید بر تلاش برای پاسداری ناجا از ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد: دستاوردهای ناجا با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب نسبت به سال گذشته بیشتر شده ‌و ما به‌صورت ویژه به‌دنبال خدمت امنیت به مردم هستیم و در این راستا تلاش شبانه‌روزی خواهیم کرد.

سردار حسین اشتری یادآورشد: ارتباط خوبی بین ناجا و مردم وجود دارد و بر اساس گزارش‌های حاصله نتایج خوبی در این زمینه کسب کرده‌ایم و با کار جهادی به دنبال کاهش خلأها در مسیر خدمت‌رسانی هستیم.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking