۲۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲

شهنازی: بازدید از اردوهای تیم‌های اعزامی به مسابقات آسیایی ادامه خواهد داشت/ سهمیه پاراگلایدر بعید است افزایش پیدا کند

شهنازی: بازدید از اردوهای تیم‌های اعزامی به مسابقات آسیایی ادامه خواهد داشت/ سهمیه پاراگلایدر بعید است افزایش پیدا کند
دبیرکل کمیته ملی المپیک تأکید کرد بازدید از اردوهای رشته‌های اعزامی به مسابقات آسیایی 2018 اندونزی ادامه خواهد داشت.

شاهرخ شهنازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره برگزاری جلسه هیئت اجرایی مسابقات آسیایی 2018 و اینکه محور اصلی مباحث این هیئت چه خواهد بود، اظهار داشت: مهم‌ترین محور این جلسه تعیین شعار برای کاروان ایران است. قرار است شعار در همین جلسه انتخاب شود و هر کسی هم هر پیشنهادی دارد مطرح خواهد کرد و در نهایت تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

وی در مورد بازدید مسئولان وزارت ورزش از اردوهای تیم‌های اعزامی به مسابقات آسیایی تصریح کرد: تقریباً باید یک‌بار به اردوی تمام تیم‌ها برویم. چند روز پیش هم در اردوی تیم‌های شنا و واترپلو حاضر شدیم. در این مورد آقای رحیمی پیگیر است و او برنامه‌ریزی می‌کند به اردوی کدام تیم برویم، اما صد درصد این بازدیدها ادامه خواهد داشت.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش «آیا در هفته آینده با توجه به اعزام زودهنگام نصرالله سجادی (سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی) به محل بازی‌ها، جلسه ستاد عالی مسابقات برگزار خواهد شد یا خیر؟‌» گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم  و باید خودشان آن را اعلام کنند. 12 روز تا اعزام آقای سجادی به مسابقات مانده است و اگر قرار باشد در این مدت جلسه‌ای برگزار شود خودشان اطلاع‌رسانی خواهند کرد.

شهنازی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا تغییری در نفرات اعزامی رشته پاراگلایدر به مسابقات جاکارتا ایجاد خواهد شد یا خیر؟ گفت: خیر، این رشته همان سه سهمیه قبلی را خواهد داشت و فکر نمی‌کنم این تعداد بیشتر شود.

کلیدواژه ها :المپیک پاراگلایدر
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking