۲۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱

دیدار پاپی زاده و رئیس تامین اجتماعی دزفول از انجمن صنفی کارگران ساختمانی

دیدار پاپی زاده و رئیس تامین اجتماعی دزفول از انجمن صنفی کارگران ساختمانی

صبح امروز شنبه ۲۳ تیرماه به مناسبت هفته تامین اجتماعی، رئیس سازمان تامین اجتماعی دزفول به همراه نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر انجمن صنفی کارگران ساختمانی این شهر با تنی چند از اعضای انجمن صنفی و کارگران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، رئیس سازمان تامین اجتماعی دزفول طی سخنانی روند بیمه کارگران ساختمانی را تشریح کرد.

بساک با اشاره به تعداد بیمه شدگان، از حذف بیش از 500 نفر از اشخاصی که با حرفه های شغلی دیگر تحت عنوان بیمه کارگران ساختمانی خبر داد و با انتقاد از مدیران قبلی شعبه دزفول اظهار داشت: چگونه می شود که این افراد بدونه هیچ گونه نظارت و بازرسی، با داشتن مجوز در مشاغل دیگر و  با استفاده از روابط درون سازمانی از سهمیه کارگران عزیز سوء استفاده کرده باشند؟ زمانی که بنده این مدیریت را به عهده گرفتم با کمک انجمن صنفی کارگران ساختمانی دزفول و علی نژاد توانستیم این افراد را شناسایی و سهمیه کارگران را به خودشان برگردانیم که جا دارد همین جا از نامبرده تشکر ویژه داشته باشم.

وی در پایان با اشاره به بسته بودن سایت بیمه کارگران ساختمانی گفت: با پیگیری هایی که انجام شده علت این امر را جلو بودن دزفول از سهمیه خود اعلام نموده اند که البته با پیگیرهای پاپی زاده انشاالله تا چند روز آینده بتوانیم ثبت نام بیمه شدگان را شروع بنمایم.

همچنین نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران، از پیگیری مستمر و مداوم در مجلس جهت زیر پوشش بردن بیمه کارگران ساختمانی در مشاغل سخت و زیان آور عنوان کرد: طی این شش سالی که نماینده بوده ام، بنده و همکارنم سه بار توانستیم این موضوع را به صحن علنی مجلس بیاوریم ولی با ایرادات که به آن به لحاظ قانونی وجود داشت، رای نیاورد ولی انشاالله ما این طرح را به دولت ابلاغ نموده و قرار است دولت تحت عنوان لایحه به مجلس ارائه دهد تا بتوانیم سریعتر برای تصمیم گیری، آن را به رای بگذاریم.

پاپی زاده ادامه داد: با صحبت هایی که با ربیعی وزیر رفاه و نوربخش ریاست سازمان تامین اجتماعی داشته ام قرار شده است یک سهمیه ویژه جهت بیمه شدگان تامین اجتماعی دزفول در نظر گرفته شود.

وی همچنین از ساخت هشت بیمارستان در سطح شهرستان دزفول خبر داد و افزود: بیمارستان تامین اجتماعی دزفول با 80 درصد پیشرفت قطعا در پایان سال جاری تکمیل و با حضور وزیر بهداشت افتتاح خواهد شد. بیمارستان فوق تخصصی زنان و زایمان نیز با پیشرفت صد در صدی، ماه آینده با حضور وزیر بهداشت افتتاح می گردید.

نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی از ساخت بیمارستان در اطراف شهر دزفول برای رفاه حال روستاییان و عشایر جهت حذف تردد به شهر خبر داد.

در پایان نیز، پاپی زاده به همراه رئیس شعبه تامین اجتماعی دزفول از بخش های مختلف انجمن صنفی بازدید نمودند.

2

3

4

انتهای پیام
کلیدواژه ها :کارگر مجلس
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking