۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۲

واکنش به انتخاب پرچمدار کشورمان در بازی های آسیایی؛

پرویزپرستویی برای دختری به نام کیمیا نوشت!

 پرویزپرستویی برای دختری به نام کیمیا  نوشت!
پرویز پرستویی بابت انتخاب کیمیا علیزاده تکواندو کار کشورمان به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران در افتتاحیه بازی های آسیایی جاکارتا تبریک گفت.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ کیمیا علیزاده تنها زن مدال آور ایران در المپیک امسال به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا انتخاب شده است. پرویز پرستویی در صفحه شخصی خود با انتشار یادداشتی انتخاب او را تبریک گفت.

متن یادداشت پرستویی به این شرح است:

«کیمیا علیزاده عزیز

دختر قهرمانم، انتخاب شما در بیست سالگى به عنوان دومین پرچمدار کاروان ورزشى کشورمان در مراسم افتتاحیه هجدهمین دوره بازی هاى آسیایى نشان از جایگاه والا و انکارناپذیر شیر دختران و زنان ایرانمان دارد.

اینکه روز ٢٧ مرداد در پیشانى قهرمانان و ورزشکاران کشورمان در جاکارتا پرچم کشورمان را در دست خواهى گرفت نشان دهنده عزت دختر و زن ایرانیست،

خوشحالم که به عنوان تنها دختر مدال آور بازی هاى المپیک و دارنده مدال هاى نقره و برنز قهرمانى جهان در رشته تکواندو روز به روز شاهد درخشش بیشتر تو هستیم تا دختران و زنان کشورم بیش از پیش باور کنند داراى بالاترین توانایى هاى ممکن در عرصه هاى بین المللى هستند.

دخترم آن مدال برنز کمتر از دو ماه قبل خود در آسیا را فراموش کن.

آن را شکست تلقى نکن.

همه ى ما مى دانیم که عمل جراحى سختى را پشت سر گذاشته بودى.

همه ى ما مى دانیم با کلى آسیب دیدگى شدید قبل از عمل جراحى خود، فینال قهرمانى جهان را واگذار کرده بودى،

و همه ما مى دانیم در بازیهاى آسیایى ٢٠١٨ جاکارتا و المپیک ٢٠٢٠ توکیو دوباره با تمام توان خواهى درخشید و تحسین همگان را بر مى انگیزى.»

 

کلیدواژه ها :المپیک تکواندو
منبع : برنا

پربازدیدترین امروز

website tracking