۱۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵

نشست کادر سرپرستی اعزامی به اندونزی برگزار شد

نشست کادر سرپرستی اعزامی به اندونزی برگزار شد
کادر سرپرستی اعزامی به بازی‌های آسیایی عصر روز گذشته نشستی را با صالحی‌امیری برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از المپیک ایران، سیزهمین نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی ٢٠١٨ جاکارتا عصر روز گذشته و با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد.

در این نشست نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای آسیایی ضمن معرفی اعضای کادر به صالحی امیری گزارشی از روند فعالیتها و اقدامات انجام شده ارائه داد و افزود: خوشبختانه با کمک اعضای کادر سرپرستی بخش عمده ای از امور اعزام بدون کم و کاست انجام شده و مشکلی وجود ندارد.

وی از حمایتهای صالحی امیری و اعضای هیات اجرایی تقدیر و تشکر کرد و گفت: تا بدین لحظه تمامی حمایتها و پشتیبانی های لازم از کادر سرپرستی صورت گرفته و اعضای کادر نیز با تمام وجود در خدمت کاروانی بوده اند که قرار است حدود ٤٠ روز دیگر در این آوردگاه بزرگ حضور یابد.

در ادامه نشست مسئولین کمیته های مختلف از جمله فنی، پزشکی، رسانه، تشریفات، مالی، فرهنگی ، معاونین کاروان و همچنینی کادر سرپرستی پالمبانگ گزارش فعالیتها و برنامه های پیش رو را به سرپرست کاروان و رئیس کمیته ملی المپیک ارائه دادند.

بعد از گزارش مسئولین کمیته ها، صالحی امیری ضمن تقدیر و تشکر از سرپرست کاروان و اعضای کادر سرپرستی اظهار داشت: به نظر می رسد که شرایط خوبی بر ورزش کشور حاکم شده که بی شک حاصل انسجام، یکدلی و هماهنگی مجموعه های مختلف از وزارت ورزش گرفته تا کمیته و فدراسیونهاست؛ این یعنی مهمترین فاکتور موفقیت هر مجموعه که خوشبختانه در این بخش مهیا شده است.

وی در ادامه با تاکید بر ایجاد فضای آرام و با نشاط در اردوها و دهکده بازیها برای ورزشکاران اعزامی کشورمان گفت: مطئنا ملی پوشان اعزامی و کادر فنی تیمهای مختلف برای رسیدن به شرایط ایده آل و آرمانی قهرمانان، روزهای سخت و پرفشاری را پشت سرگذاشته و می گذارند که جبران آن برنامه ریزی و اقدامات خوب این گروه را می طلبد. باید طوری برنامه ریزی کنید که شرایط روزهای باقیمانده اردو بخصوص محل اسکان این عزیزان در دهکده بازیها شرایطی آرام بخش و راحت باشد.

صالحی امیری در ادامه برنامه ریزی برای حفظ روحیه و شرایط روحی روانی ورزشکارانی که موفق به کسب مدال نمی شوند را بعنوان اولویت فعالیتهای کادر سرپرستی تعریف کرد و افزود: باید طوری اقدام کنیم که تلاش این قهرمانان از نتایج جدا شود، بدین نحو که همه متوجه شوند این قهرمانان ما برای رسیدن به این میدان ماه ها از خانواده و شرایط عادی زندگی دور بوده و در اردوهای شبانه روزی تمرین و ممارست کرده اند تا ضمن اهتزاز پرچم کشورمان دل ملتشان را شاد کنند، حال اگر نتوانستند به مدال دست یابند تلاش، زحمات و میهن پرستیشان ارج نهاده شود.

کلیدواژه ها :المپیک صالحی
منبع : فارس

اخبار مرتبط

website tracking