۱۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱

میرزایی در گفتگو با دانشجو:

تیر شورای صنفی به سنگ خورد/ خوابگاه‌های دانشگاه علوم کشاورزی گرگان بهبود نمی‌یاید!

تیر شورای صنفی به سنگ خورد/ خوابگاه‌های دانشگاه علوم کشاورزی گرگان بهبود نمی‌یاید!
دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در رابطه با بهبود وضعیت خوابگاه‌های این دانشگاه گفت: مطالبات دانشجویان در این زمینه چندان موفقیت‌آمیز نبود و تیر ما به سنگ خورد.

هومان میرزایی، دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: تا پایان فصل تابستان و برگزاری انتخابات به عنوان دبیر شورای صنفی این دانشگاه هستم و بعد از آن به عنوان نایب دبیر فعالیت خود را ادامه می‌دهم.
میرزایی با اشاره به اقدامات انجام شده از سوی شورای صنفی دانشگاه علوم کشاورزی گرگان، گفت: در طول این مدت پیشرفت‌های چشمگیر و قابل توجه‌ای به نسبت سال‌های قبل در رابطه با موضوع تغذیه دانشجویان و تربیت بدنی داشتیم.

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افزود: نصب پرده آمفی تئاتر برای برای پخش برنامه‌های فوتبال جام جهانی روسیه در سال ۲۰۱۸ برای دانشجویان از دیگر برنامه‌های شورای صنفی بود، در کنار آن مجموعه ورزشی شامل فاز ۱ بهره برداری از استخر و فاز ۲ بهره برداری از زمین پینگ پونگ و باشگاه بدن سازی و آموزش جسمانی  با حضور دکتر صدیقی افتتاح شد.

وی گفت: در رابطه با تغذیه دانشجویان نیز از کارشناسان تغذیه در سلف استفاده کردیم و توانستیم ظروف قدیمی دانشگاه را تغییر و به جای آن از بشقاب و پیش دستی استفاده کنیم، استفاده از میوه برای میان وعده هم از دیگر برنامه‌هایی بود که انجام دادیم.

میرزایی با اشاره به مشکل ایاب و ذهاب دانشجویان دختر در این دانشگاه گفت: تعداد سرویس‌های ایاب ذهاب و زمان ساعت‌های آن برای دانشجویان دختر افزایش یافت و نتایج مطلوبی را در این رابطه شاهد بودیم.

دبیر شورای صنفی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در رابطه با مشکل دانشجویان خوابگاهی گفت: در رابطه بهبود وضعیت خوابگاه‌ها تیر شورای صنفی به سنگ خورد و مطالبات دانشجویان در این زمینه چندان موفقیت آمیز نبود، از گلایه‌های ما به مسئولان خوابگاه درجه بندی خوابگاه‌ها بر اساس امکانات آن‌ها بود که به نظر ما موفقیت آمیز نبود.   وی افزود: گسترش مراکز تفریحی در دانشگاه و به روز رسانی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، تسریع در روند اعطای وام به دانشجویان از دیگر فعالیت‌های شورای صنفی در طول این مدت بود.

میرازیی در رابطه با ورود شورای صنفی به مشکلات آموزشی دانشجویان از جمله انتخاب واحد گفت: در رابطه با مسائل و مشکلات آموزشی دانشجویان با توجه به صحبتی که با معاونت آموزشی دانشگاه صورت گرفت، قرار شد که شورای صنفی در این رابطه دخالتی نداشته باشد؛ اما ما می‌توانیم  مشکلات و مسائلی که در این رابطه وجود دارد را به عنوان پیشنهاد مطرح کنیم.
کلیدواژه ها :گرگان تغذیه گفت
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking