۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳

غلامی: اکسین را به خاطر نزدیکی به تهران انتخاب کردم/ 50 درصد از سپیدرود طلب دارم

غلامی: اکسین را به خاطر نزدیکی به تهران انتخاب کردم/ 50 درصد از سپیدرود طلب دارم
هافبک جدید تیم فوتبال اکسین البرز دلیل انتخاب این تیم را نزدیک بودن به شهر تهران عنوان کرد.

توحید غلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره پیوستنش به تیم اکسین البرز اظهار داشت: در چند وقت گذشته منتظر تعیین وضعیت علی کریمی با باشگاه سپیدرود بودم و بعد از اینکه فهمیدم جدایی او از سپیدرود قطعی است، من هم جدا شدم. چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری داشتم،‌ اما دوست داشتم امسال در شهری نزدیک به تهران باشم و به همین دلیل اکسین را انتخاب کردم.

وی افزود: اکسین تیم شهر خودم است و فراز کمالوند هم که مربی کارنامه داری است به این باشگاه آمده، من هم با توجه به همه این مسائل ترجیح دادم امسال در اکسین حضور داشته باشم.

هافبک فصل گذشته تیم سپیدرود در خصوص وضعیت این تیم و دلایل جدایش از جمع سرخ‌پوشان رشتی،‌ تصریح کرد: فعلا تکلیف سپیدرود معلوم نیست و هر چقدر هم زمان می‌گذرد به ضرر این تیم است. با این شرایط کار کردن سخت است. من هم سال گذشته خاطرات خوبی با سپیدرود داشتم و دوست نداشتم آن را خراب کنم. ما فصل گذشته سختی‌های زیادی کشیدیم و در نیم‌فصل دوم با آمدن علی کریمی وضعیت‌مان کمی بهتر شد. یکی از دلایلی هم که در لیگ برتر باقی ماندیم،‌ حضور علی کریمی بود. 

غلامی در پاسخ به این پرسش که چقدر از سپیدرود طلب دارد گفت: حدود 50 درصد از قراردادم باقی مانده است و با جلسه‌ای که با مدیران باشگاه داشته‌ام،‌ قرار است هفته آینده به باشگاه بروم تا وضعیت طلبم مشخص شود.

وی در پایان یادآور شد: از هواداران سپیدرود تشکر می‌کنم که فصل گذشته از من حمایت کردند و حتی زمانی که فهمیدند من از این تیم جدا شدم،‌ بازهم مرا مورد لطف خود قرار دادند. ان‌شاالله بار دیگر بتوانم برای این تیم بازی کنم.

کلیدواژه ها :شهر تهران
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking