۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰

دفاع تمام قد مدافع تیم ملی فرانسه از لیونل مسی

دفاع تمام قد مدافع تیم ملی فرانسه از لیونل مسی
ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسلونا به دفاع از عملکرد لیونل مسی در جام جهانی پرداخت.

ورزش سه: ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی بارسلونا به دفاع از عملکرد لیونل مسی در جام جهانی پرداخت.

 فرانسه و آرژانتین به زودی در مرحله یک هشتم جام جهانی به مصاف هم خواهند رفت و این اتفاق در حالی رقم می خورد که جام برای لئو مسی و همبازیانش خوب آغاز نشد و آنها در آستانه حذف بودند اما آرژانتین در نهایت به عنوان تیم دوم صعود کرد.

 

دفاع تمام قد مدافع تیم ملی فرانسه از لیونل مسی

 

اومتیتی گفت: "شرایط برای لیونل مسی متفاوت است و او نمی تواند در تیم ملی آرژانتین نیز مانند بارسلونا بازی کند زیرا اگرچه این تیم بازیکنان باکیفیتی دارد اما بازیکنانی مانند مسی اطراف بارسلونا نیستند.

 

اما به هر حال به نظر من باز هم این لیونل مسی بود که چند بار آرژانتین را نجات داد و وقتی آنها در حال باختن بودند مسی به دادشان رسید؛ به همین دلیل است که شما باید همیشه نگران مسی باشید. آرژانتینی ها به لیونل مسی سخت می گیرند و من او را به خاطر تمام توانایی هایش درک می کنم، اما مسی نمی تواند همه کارها را به تنهایی انجام دهد.

 

من فکر می کنم در هنگام گلزنی، انتخاب ها و نگرش به جریان بازی، مسی با دیگران متفاوت است. لیونل مسی همیشه در حال گلزنی بوده و هرگز علاقه ای به شکست ندارد. من در نگاه اول انتظار نداشتم مسی را اینگونه ببینم زیرا او پیش از ورود من به بارسلونا نیز فاتح همه عناوین شده بود."

کلیدواژه ها :بارسلونا
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking