۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳

فعالیت‌های تابستانه "کانون جوانان بسیج رشت" آغاز شد

فعالیت‌های تابستانه "کانون جوانان بسیج رشت" آغاز شد
مراسم افتتاحیه فعالیت‌های تابستانی کانون جوان بسیج در رشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، مراسم افتتاحیه فعالیت‌های تابستانی کانون جوان بسیج با شعار "کانون بسیج؛ خانواده‌ای مومن و شاد" در رشت برگزار شد.

مدیر کانون فرهنگی ورزشی جوانان بسیج رشت بهترین زمان برای ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی را فصل تابستان دانست و اظهار داشت: امسال 10 عنوان کلاس آموزشی و 3 عنوان کلاس ورزشی در این مجموعه برگزار می‌شود.

مجتبی صولتی با بیان اینکه دختران و پسران از مقطع سنی کودکان تا نوجوانان می‌توانند در کلاس‌های کانون جوانان بسیج رشت شرکت کنند گفت: کلاس‌های این مجموعه از هفته دیگر آغاز می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فوق برنامه در اعیاد و مناسبت‌های ملی مذهبی خاطرنشان کرد: برگزاری اردوهای تفریحی و تقسیم‌بندی اعضای کانون در گروه‌های تربیتی از جمله برنامه تابستانه کانون جوانان بسیج است.

مدیر کانون فرهنگی ورزشی جوانان بسیج رشت برنامه‌های تربیتی را اولویت این مجموعه دانست و تصریح کرد: ادعای ما این است که آموزش‌های کانون سبب افزایش سطح فرهنگی و عقیدتی کودکان و نوجوانان می‌شود.

اولیای یکی از اعضای کانون جوانان بسیج رشت نیز در این مراسم با اشاره به علل انتخاب این مجموعه عنوان داشت: برگزاری کلاس‌ها اخلاقی، آموزشی و خانوادگی علت انتخاب این مجموعه توسط ما بود.

یکی از کانون جوانان بسیج رشت نیز در این مراسم در مقابل دوربین تسنیم حاضر شد و ابراز داشت: فضای معنوی و جذاب کانون بسیج اصلی‌ترین علت حضور من در این مجموعه است.

کلیدواژه ها :رشت
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking