۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰

بوشهر|تحقق اقتصاد مقاومتی ترفند دشمنان را در جنگ اقتصادی خنثی می‌کند

بوشهر|تحقق اقتصاد مقاومتی ترفند دشمنان را در جنگ اقتصادی خنثی می‌کند
رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر گفت: مسئولیت پذیری در عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی می‌توان بحران و شرایط سخت در جنگ اقتصادی دشمن را خنثی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، حجت‌الاسلام علی فرجی بعدازظهر امروز در جمع فرمانده‌هان و کارکنان  پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر به مسابقات فوتبال جام جهانی و جنگندگی و ایثار جوانان این مرز و بوم در عرصه بین المللی اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش ورزشکاران غیور ملی پوش ایران در مسابقه با اسپانیا نمونه بارز شجاعت و اتحاد جمعی در دفاع از حیثیت ملی در صحنه بین المللی و خوشنودی مقام معظم رهبری و ملت ایران است.

وی با بیان اینکه در این مجادلات نتیجه ظاهری مهم نیست تاکید کرد: تلاش، فداکاری و ایثار جمعی است که برنده واقعی را مشخص میکند  و در شرایط فعلی بین المللی که در جنگ اقتصادی با دشمن هستیم باید در این جبهه، دفاع تمام اقشار و گروهها به ضعم و سهم خود خالصانه و جانانه و یکپارچه، متحد، در حفظ و  سربلندی و افتخار ملی ایران تلاش کنند.

رئیس عقیدتی سیاسی پایگاه شکاری شهید یاسینی بوشهر با تاکید بر اصلاح الگوی مصرف و  عملیاتی شدن اصل اقتصاد مقاومتی  و حمایت از تولید ایرانی افزود: مسئولیت پذیری در عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی  و حمایت از کالای ایرانی می‌توان بحران و شرایط سخت در جنگ اقتصادی دشمن  را خنثی کرد.

فرجی تاکید کرد: با اندکی جدیت، مسئولیت پذیری در رعایت این اصول و مدیریت مصرف بهینه آب و برق و  دیگر خدمات  می‌توان بحران و شرایط سخت فعلی را پشت سر گذاشت و دین خود را به میهن عزیز اسلامی ادا کرد.

وی با بیان اینکه در جبهه جنگ اقتصادی دشمن  با رعایت موارد یاد شده پوزه استکبار به خاک مالیده می‌شود گفت: انسجام ، وحدت ، یکپارچگی و همت جمعی در تمامی صنحهها سبب خوشنودی رهبر معظم انقلاب و یاس و نامیدی دشمن می‌شود .

فرجی حفظ سرمایه‌های ملی را وظیفه ملی و همگانی و تکلیف شرعی دانست و بیان کرد: حفظ و صیانت از انقلاب اسلامی رسالت همگانی همه مردم در عرصه‌های گوناگون است که توجه به اتحاد و انسجام امری مهم و ضروری است.

کلیدواژه ها :بوشهر شکار مقاومت ترفند
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking