۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷

عظیما:

عید فطر را سلاحی علیه صهیونیسم و کفار قرار دهیم

عید فطر را سلاحی علیه صهیونیسم و کفار قرار دهیم
گروه حوزه‌های علمیه ــ مسئول سابق واحد قرآن مدرسه علمیه معصومیه(س) گفت: وحدت اسلامی به ویژه در سال جاری که آمریکا با قلدرمآبی خود به انتقال سفارتخانه خود به قدس اقدام کرده است سلاحی علیه کفار و صهیونیسم است تا بتوانیم دین را که عندالله الاسلام است به دنیا عرضه کنیم.

عید فطر را سلاحی علیه صهیونیسم و کفار قرار دهیم

حجت‌الاسلام والمسلمین عظیما، مسئول سابق واحد قرآن مدرسه علمیه معصومیه (س) در گفت‌وگو با ایکنا؛ با تبریک عید سعید فطر گفت: با فرارسیدن روز‌های پایانی ماه مبارک رمضان توجه ما به این ماه و برکات آن کمتر می‌شود، ولی باید بدانیم که در روز عید فطر سفره رحمت الهی گسترده‌تر از روز‌های ماقبل است.

وی افزود: در روایات اشاره شده است که این عید به اندازه همه شب‌های ماه مبارک رمضان که هزار هزار نفر در هر شب آمرزیده می‌شوند برکات و ثمرات معنوی برای روزه‌داران دارد و در‌های رحمت الهی از همیشه گسترده‌تر است.

عظیما بیان کرد: روز عید فطر یکی از مهمترین اعیاد اسلامی است که به دنبال یک ماه روزه‌داری به عنوان امری مشترک میان بیش از دو میلیارد مسلمان رخ می‌دهد و وحدت بخش‌ترین عید میان شیعه و سنی می‌تواند قرار بگیرد به ویژه اینکه انسان‌های روزه دار در این ماه تمرین کرده‌اند که بیش از گذشته از دستورات الهی تبعیت کنند.

این محقق حوزه بیان کرد: عید فطر، عید بندگی و ازادشدن انسان از آتش جهنم است و وقتی نماز عید به صورت مشترک در تمامی کشور‌های اسلامی خوانده می‌شود جلوه و شکوه اسلامی را نشان می‌دهد اگر چه متاسفانه به علت تسلط حکام نالایق بر کشور‌های اسلامی سبب شده تا هیمنه اسلامی نمود لازم را در دنیا نداشته باشد.

وی با بیان اینکه شیعه وسنی یک قبله واحدی دارند عنوان کرد: وحدت اسلامی به ویژه در سال جاری که آمریکا با قلدرمآبی خود به انتقال سفارتخانه خود به قدس اقدام کرده است سلاحی علیه کفار و صهیونیسم است تا بتوانیم دین را که عندالله الاسلام است به دنیا عرضه کنیم.

وی تاکید کرد: اسلام دین مهربانی و رحمت است و در این سال‌ها تلاش زیاید شد تا جلومه رحمانی و محبت‌آمیز اسلام تحت تاثیر اعمال داعش و ... نمود نداشته باشد.

انتهای پیام
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking