۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۳

خروجی روز پرکار نماینده کهگیلویه در دیدار با وزرا؛

تامین ۶٠ میلیارد ریال جهت جاده ارتباطی تنگ چویل باغملک به دیشموک/اختصاص 3میلیارد ریال برای تجهیز درمانگاه فرهنگیان

تامین ۶٠ میلیارد ریال جهت جاده ارتباطی تنگ چویل باغملک به دیشموک/اختصاص 3میلیارد ریال برای تجهیز درمانگاه فرهنگیان
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی روز گذشته با وزرای آموزش و پرورش و نفت دیدار کرد و درباره مسائل حوزه انتخابیه اش به بحث و گفت و گو نشست و قول های مساعدی از آن ها گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی روز گذشته با وزرای آموزش و پرورش و نفت دیدار کرد و درباره مسائل حوزه انتخابیه اش به بحث و گفت و گو نشست.
 

       
 

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در دیدار با وزیر نفت، راهکارهای اصولی و عملی برای برون رفت از وضعیت موجود و بهبود وضعیت صنعت نفت و پتروشیمی را بررسی نمودند.


نماینده مردم کهگیلویه در این دیدار گفت: با توجه به همجواری شهرستان بهمئی به استان خوزستان و وجود 80 حلقه چاه نفتی در این منطقه و تحصیل کردگان متعدد جوان این شهرستان در حوزه نفت و گاز در مقاطع عالی، پذیرش آنان در آزمون های استخدامی پیش رو حق طبیعی آنهاست.

هاشمی پور اظهار داشت: امید این جوانان جویای کار به مساعدت و حسن نظر مهندس زنگنه است و به عنوان خادم مردم انتظار دارم مقام عالی وزارت، همچون گذشته به مردم نجیب و ولایتمدار این منطقه نفت خیز توجه ویژه ای داشته باشد.

در ادامه وزیر نفت گفت: بررسی صنعت پتروشیمی کشور در اولویت برنامه های وزارت نفت است و مشکل سهمیه بومی داوطلبان آزمون شهرستان بهمئی حل می شود.


در ادامه دیدارهای روز گذشته عدل هاشمی پور دیداری با وزیر آموزش و پرورش داشت.

در این دیدار بحث کمبود فضاهای آموزشی مطرح شد که بطحایی قول مساعد برای رفع این مشکل را داد.همچنین مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان جهت تجهیز درمانگاه فرهنگیان تخصیص یافت.

از دیگر دستاوردهای این دیدار تامین ۱۰ دستگاه کانکس ۶ متری و تکمیل خوابگاه شبانه چاروسا و مدرسه دم تنگ لنده بود.

 


تامین ۶٠ میلیارد ریال جهت جاده ارتباطی تنگ چویل باغملک به دیشموک
 

 

کلیدواژه ها :انتخابیه
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking