۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹

مسی: از مادرید فرمان حمله به مرا صادر کردند

مسی: از مادرید فرمان حمله به مرا صادر کردند
ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا در گفت‌و‌گو با یکی از نشریات اسپانیایی، ناگفته‌های جالبی را درباره دوران بازیگری‌اش در لالیگا عنوان کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لیونل مسی در آخرین مصاحبه تفصیلی خود پیش از سفر به روسیه و شرکت در جام جهانی 2018، با نشریه اسپورت اسپانیا گفت‌و‌گویی جالب انجام داده است که بخش‌‌هایی از آن روی خروجی برخی از سایت‌ها منتشر شده است.

در این مصاحبه که با عنوان «بارسا اشک مرا در آورده است» مسی به ماجرای کشمکش طولانی مدتش با اداره مالیات و خزانه‌داری اسپانیا که او را به فرار مالیاتی متهم کرد اشاره دارد و می‌گوید: از مادرید فرمان رسیده بود که به من حمله شود، به من ضربه بزنند و از این ماجرا نهایت استفاده برای جوسازی علیه من استفاده شود. در آن مقطع زندگی و کنار آمدن با آن داستان برای من بسیار سخت بود.

مسی در بخشی دیگر از مصاحبه‌اش به شیوه بازی بارسلونا می‌پردازد و نارضایتی خود را از کاهش کیفیت کاری برخی از امور باشگاه از جمله در بخش جذب بازیکن اشاره می‌کند. اوعنوان کرد: آن گرایش و تمایلی که قبلاً برای بازی در بارسلونا وجود داشت تا حدودی از بین رفته است و بازیکنان مهمی از جمع ما جدا شده‌اند. به نظر من رخ دادن چنین اتفاقی برای بهترین باشگاه دنیا کمی عجیب است.

کلیدواژه ها :بارسلونا
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking