۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

مسی: ای کاش نیمار به بارسلونا برگردد

مسی: ای کاش نیمار به بارسلونا برگردد
لیونل مسی معتقد است که بارسا دیگر نباید اجازه دهد که تیمی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، آنها را از رسیدن به مراحل بالاتر محروم کند.

ورزش سه: بارسلونا امسال برای سومین فصل متوالی از رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازماند و بار دیگر شاهد قهرمانی دشمن دیرینه، رئال مادرید بود.

 

لیونل مسی در همین رابطه گفت:« سه سال متوالی است که در یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ حذف می شویم و این اتفاق به هر دلیلی، برابر تیم هایی رخ داده است که در نگاه اول، شانسی برای پیروزی مقابل ما نداشته اند( اتلتیکو، یوونتوس و رم). سعی خواهیم کرد دیگر این اتفاق رخ ندهد. ما خودمان اولین کسانی هستیم که می خواهیم این طلسم را بشکنیم. به خاطر اعتبار و نام بارسا، نباید اجازه دهیم یک سال دیگر نیز از قهرمانی چمپیونزلیگ باز بمانیم.»

 

مسی: ای کاش نیمار به بارسلونا برگردد

 

رئال:« آنها در لالیگا و کوپا دل ری از ما عقب ماندند و تنها امیدشان لیگ قهرمانان بود. یک ریسک بزرگ چرا که اگر در این جام به موفقیت دست پیدا نمی کردند، فصل شان بدون جام می شد اما در نهایت قهرمان شدند و فصل به شکلی فوق العاده برای آنها به اتمام رسید.»

 

مسی: ای کاش نیمار به بارسلونا برگردد

 

نیمار:« دوست ندارم او به رئال برود و برعکس می خواهم که به بارسا بازگردد. البته می دانم که شاید این شدنی نباشد؛ ولی ای کاش که برگردد.»

 

گریزمان:« هرچقدر بازیکنان باکیفیت به بارسا بیایند، برای ما بهتر خواهد بود. گریزمان بدون شک یکی از همین بازیکنان است. او در بهترین دوران فوتبالش قرار دارد. البته درمورد جذب او باید از مسئولان فنی باشگاه سوال بپرسید.»

کلیدواژه ها :بارسلونا موضوع چهارم
منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking