۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸

واکنش تند سرمربی مصر به اظهارات راموس

واکنش تند سرمربی مصر به اظهارات راموس
حواشی پیرامون خطای شدید سرخیو راموس، مدافع اسپانیایی رئال مادرید برروی محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا همچنان ادامه دارد.

به گزارش مشرق، در فینال لیگ قهرمانان اروپا که بین تیم های رئال مادرید و لیورپول در شهر کیف اوکراین برگزار شد و طی آن مادریدی ها توانستد با نتیجه ۳-۱ حریف انگلیسی خود را شکست دهند و برای سیزدهمین بار و سومین بار پیاپی قهرمان اروپا شوند، خطای شدید سرخیو راموس، کاپیتان سفیدپوشان بر روی محمد صلاح، فوق ستاره مصری لیورپول که منجر به تعویض زود هنگام او شد، از نکات برجسته بازی بود.

آن خطای شدید که حتی حضور صلاح در جام جهانی را هم در پرده از ابهام قرار داد با واکنش های زیاد و شدیدی همراه بود. سرخیو راموس در آخرین واکنش خود به اظهارات مختلف درباره آن صحنه، چندی پیش گفته بود:

پس از آن خطا اگر به صلاح مُسَکِن تزریق می کردند او می توانست به بازی ادامه دهد.

این اظهار نظر راموس اصلا به مذاق هکتور کوپر، سرمربی تیم ملی مصر خوش نیامده و او را به واکنش واداشته است. کوپر طی مصاحبه ای در پاسخ به صحبت های راموس گفت: من دکتر نیستم و نمی دانم که راموس دکتر هست یا نه، اما صحبت درباره بازیکنی است که در فینال بازی می کند و دچار آسیب دیدگی شده است. شکی ندارم که اگر شرایط ادامه دادن به بازی را داشت این کار را انجام می داد، چون فینال لیگ قهرمانان اروپا رویدادی خارق العاده است.

با خطای سرخیو راموس بر روی محمد صلاح، این ستاره مصری از ناحیه کتف دچار آسیب دیدگی جدی شد به حدی که حضور او در جام جهانی با آمادگی کامل هنوز به طور قطع مشخص نیست.

کلیدواژه ها :مصر لیورپول
منبع : مشرق

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking