۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۰

هدف پرتغال از بازی با تونس؛ ایران و مراکش

سرمربی تیم پرتغال امروز نشست خبری را در حضور خبرنگاران رسانه های مختلف پرتغال برگزار کرد.

ورزش سه: تیم ملی پرتغال به عنوان قهرمان یورو وارد جام جهانی خواهد شد و همین موضوع انتظارات را از این تیم بالاتر می‌برد. همچنین فرناندو سانتوس در لیست نهایی تیم ملی این کشور، بازیکنان بزرگی را کنار گذاشته که تعجب اهالی فوتبال در پرتغال را به همراه داشته است.

سانتوس کنفرانس خبری را اینطور آغاز کرد: سه بازی تدراکاتی آتی برای محک زدن بازیکنان طراحی شده و هدف نهایی پیدا کردن نقاط ضعف تیم می باشد. با توجه به این بازی ها تمرینات تاکتیکی و بدن سازی بازیکنان به صورتی طراحی خواهد شد که با بهترین شرایط به روسیه سفر کنیم.

او به حضور بازیکنان جوان در تیمش پرداخت و یادآور شد: بازیکنی مانند روبن دیاز که تا بحال لباس تیم ملی بزرگسال را به تن نکرده نباید باعث نگرانی باشد. ترکیب تیم با توجه به عملکرد بازیکنان در بازی های تدراکاتی و سطح آمادگی در تمرینات مشخص خواهد شد و آمادگی بازیکنان فاکتور اصلی انتخاب می باشد.

وی همچنین نظرش درخصوص قهرمانی رئال مادرید و کریس رونالدو در لیگ قهرمانان را هم گفت: به رونالدو برای برد لیگ قهرمانان تبریک می گویم. فکر میکنم که همه پرتغالی ها از این برد خوشحال شدند. مشکلات بازیکنان با باشگاه باعث تداخل عملکرد آنها در تیم ملی نمی شود، نه تنها رونالدو بلکه همه ی بازیکنان. البته که با انگیزه بودن رونالدو برای پرتغال مهم است.

سرمربی موفق تیم ملی پرتغال با اشاره به هدف تیمش، عنوان کرد: ما همیشه برای یک هدف برد به میدان می رویم. تفاوتی میان بازی تدراکاتی و رسمی قائل نیستیم. زمانی که شما نماینده یک کشور هستید همه بازی ها مهم هستند.

سانتوس ادامه داد: آرایش تیمی ما ٤/٤/٣ کلاسیک نخواهد بود، آرایش شناور بین ٤/٤/٢ و ٤/٤/٣ با توجه به حریف مقابل و شرایط بازی خواهد بود. بازی فردا مقابل تونس محکی برای این این آرایش و پیدا کردن اهداف تمرینات هفته گذشته خواهد بود.

او تونس را حریفی برای شبیه سازی ایران و مراکش دانست و گفت: تونس به عنوان بهترین تیم آفریقایی در رده بندی فیفا حریف قدرتمند و با کیفیتی برای محک زدن پرتغال است. تیم های آفریقایی دارای روش بازی متفاوتی از پرتغال هستند. تونس بازی تدارکاتی خوبی برای آشنایی بازیکنان با این روش بازی هست که شباهت زیادی به حریفان گروهی ما در روسیه دارد.

وی افزود: شباهت های زیادی بین تیم آسیایی ایران و تیم های آفریقایی مانند تونس و مراکش وجود دارد. در نتیجه بازی مهم فردا محک جدی برای مقابله با حریفان مرحله گروهی می باشد.

لازم به ذکر است، تیم ملی پرتغال سومین بازی اش را برابر ایران و دومین را مقابل مراکش انجام خواهد داد.

علی امامی

کلیدواژه ها :ملی آرایش آرایش صورت
منبع : برترین ها
website tracking