۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۲

همتی در گفت‌وگو با میزان:

استانداری هرمزگان برای تامین آب در ماه‌های گرم سال برنامه‌های جامعی در دست اقدام دارد

استانداری هرمزگان برای تامین آب در ماه‌های گرم سال برنامه‌های جامعی در دست اقدام دارد
استاندار هرمزگان گفت: پیرو طرح‌های ضربتی دولت برای مواجهه با کم آبی؛ استانداری هرمزگان و سایر دستگاه‌های مرتبط در این استان برای تامین آب در ماه‌های گرم سال، دست به دست هم داده‌اند و برنامه‌های جامعی را برای تامین آب در دست اقدام دارند.
همتی فریدون همتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، درباره وضعیت آب استان هرمزگان بیان داشت: هرمزگان با بیشترین میزان کم آبی در کشور مواجه است.
وی ادامه داد: تجهیز شهر‌های استان به آب شیرین کن برای استفاده از آب دریا، زمان بر بوده و راه حلی نیست که بزودی نتیجه دهد بطوری که اگر اجرای این طرح را هم اکنون آغاز کنید حتما مدت یکسال برای انجام کار‌های زیرساختی وعمرانی آن  وقت لازم است.
استاندار هرمزگان یادآور شد: برای تامین آب تعدادی از شهر‌های استان مانند بندرعباس و برخی روستا‌های ساحلی از آب شیرین کن استفاده می‌کنند. متاسفانه با کاهش میزان بارندگی و خشکسالی‌های اخیر استان هرمزگان هم با کم آبی دست و پنجه نرم می‌کند.
همتی خاطرنشان کرد: پیرو طرح‌های ضربتی دولت برای مواجهه با کم آبی؛ استانداری هرمزگان و سایر دستگاه‌های مرتبط در این استان برای تامین آب در ماه‌های گرم سال، دست به دست هم داده‌اند و برنامه‌های جامعی را برای تامین آب در دست اقدام دارند.
کلیدواژه ها :هرمزگان
منبع : میزان

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking