۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۹

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک:

شهدای مدافع حرم پرورش یافته گان مکتب خمینی و رهبر فرزانه انقلاب هستند

شهدای مدافع حرم پرورش یافته گان مکتب خمینی و رهبر فرزانه انقلاب هستند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: شهدای مدافع حرم پرورش یافته گان مکتب خمینی و رهبر فرزانه انقلاب هستند که در راه اسلام وارزشهای دینی به درجه رفیع شهادت وجانبازی نایل می آیند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از قرچک آنلاین- دیدار از خانواده شهدای مدافع حرم شهرستان قرچک با حضور مسئولان نظامی وانتظامی ،رئیس بنیاد شهید ودادستان شهرستان قرچک در قالب طرح رمضان از خانواده شهدای مدافع حرم دیدار کردند.
آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک در این دیدار اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه دیدار ازخانواده های معظم شهدای مدافع حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس و جانبازان در قالب «طرح  رمضان» انجام می شود که در این ماه پر خیرو برکت از خانواده این  شهدا وجانبازان عیادت می کنیم .
وی گفت: امروز شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن ما دارند و احترام به خانواده‌های آنها وظیفه همه مسئولان و آحاد جامعه است، فرهنگ ایثار وشهادت باید در جامعه تقویت و رشادت شهدای مدافع حرم در جامعه باید نهادینه شود .

_MG_7755 _MG_7758

کادری تاکید کرد: امروز به برکت خون شهدا استکباران هیچ غلطی نمی توانن بکنند و ملت های آزاده خواه در برابر  آنان به مقابل بر می خیزند.
سرهنگ حیدری فرمانده سپاه ناحیه 15 خرداد در ادامه با اشاره به جان‌فشانی خالصانه شهدا و ایثارگران در در راه اسلام بیان کرد: وظیفه مسئولان و مردم در حفظ این میراث بسیار خطیر است و تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی ، دینی و البته کمترین کار ممکن است که در حال حاضر باید در جامعه انجام شود.

_MG_7773 _MG_7776
وی افزود: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور و پرورش یافته گان مکتب خمینی و رهبر فرزانه انقلاب هستند که در راه اسلام وارزشهای دینی به درجه رفیع شهادت وجانبازی نایل آمدند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

حیدری تأکید کرد: راه شهدا راه سعادت و پیروزی است که باید زنده نگه داشته شود تا بتوانیم به اهداف انقلاب دست یابیم.

گفتنی است، در این دیدار از خانواده شهدای مدافع حرم سید ضیا نادری، محمد کلانتر و محمد علی خاوری و خانواده شهید حجت ملاآقایی بازدید به عمل آمد.

_MG_7780 _MG_7783 _MG_7785 _MG_7790 _MG_7793

منبع : دانا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking