۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۱

مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی- تهران؛

نفرات اول مسابقات پنج وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند

نفرات اول مسابقات پنج وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند
نفرات نخست مسابقات پنج وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی مرحله نهایی  انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شدند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان روزهای 19 تا 21 اردیبهشت ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

در پایان رقابت های پنج وزن دوم کشتی آزاد باقر یخکشی از مازندران در وزن 61 کیلوگرم، نیما اشقاقی از مازندران در وزن 70 کیلوگرم، امید حسن تبار از مازندران در وزن 79 کیلوگرم، علیرضا گودرزی از تهران در وزن 97 کیلوگرم و  پرویز هادی از آذربایجان شرقی در وزن 125 کیلوگرم به عنوان نخست دست یافتند.

همچنین در رقابت های پنج وزن دوم کشتی فرنگی نیز رضا خدری در وزن 55 کیلوگرم،  محسن حاجی پور در وزن 63 کیلوگرم، علی ارسلان در وزن 72 کیلوگرم، یوسف قادریان در وزن 82 کیلوگرم و حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم عنوان نخست را از آن خود کردند.

نتایج  کامل دیدارهای فینال و مقدماتی این رقابت ها به شرح زیر است:

دیدارهای فینال:

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم:

 با توجه به مصوبه شورای فنی کشتی 2 برد از 3 در فینال برگزار نمی شود و رضا خدری با توجه به شکست تمامی رقبا، عنوان نخست را بدست آورد. 

63 کیلوگرم: 

فینال سوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 – محمد نوربخش (تهران) 2

فینال دوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 - محمد نوربخش (تهران) صفر

(نتیجه دیدار مقدماتی : محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران)3)

72 کیلوگرم:

 فینال دوم: علی ارسلان (مازندران) 7 –  فرشاد بلفکه (لرستان) 3

(نتیجه دیدار مقدماتی : علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4)

82 کیلوگرم: 

فینال اول: یوسف قادریان (البرز) 2 – کیوان رضایی (فارس) 1

فینال دوم: یوسف قادریان (البرز) 3- کیوان رضایی (فارس) 2

87 کیلوگرم:

فینال سوم: حسین نوری (زنجان) 2-  مهدی فلاح (تهران) 1

فینال دوم: حسین نوری (زنجان) 4 - مهدی فلاح (تهران) 2

(نتیجه دیدار مقدماتی: مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3)

کشتی آزاد:

61 کیلوگرم: 

فینال دوم: باقر یخکشی (مازندران) 13 – رضا رمضان پور (مازندران) 2

(نتیجه دیدار مقدماتی: باقر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8)

70 کیلوگرم: 

در این وزن  نیما اشقاقی از مازندران  با شکست تمامی رقبا به عنوان نخست رسید با توجه به مصوبه شورای فنی دیدار فینال 2 از 3 برگزار نشد.

79 کیلوگرم: 

فینال دوم: امید حسن تبار (مازندران) 4–  علیرضا قاسمی (تهران) 2

(نتیجه دیدار مقدماتی: امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر)

97 کیلوگرم: 

فینال دوم: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 6 – مجتبی گلیج (مازندران) 2

(نتیجه دیدار مقدماتی: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2)

125 کیلوگرم:

فینال دوم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3– یداله محبی (کرمانشاه) 1

(نتیجه دیدار مقدماتی: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2)

دیدارهای مقدماتی:

کشتی آزاد:

61 کیلوگرم:

دور اول:

باخر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8

ایمان صادقی (مازندران) 4 ضربه فنی– محمد نامجومطلق (گیلان) صفر

دور دوم:

محمد رمضان پور (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان) 2

باقر یخکشی (مازندران) 10 ضربه فنی- ایمان صادقی (مازندران) 9 (صادقی مصدوم شد)

70 کیلوگرم:

دور اول:

حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 6

نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت

دور دوم:

نیما اشقاقی (مازندران) 7- محمدرضا سرگو 1

حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) – استراحت

دور سوم:

نیما اشقاقی (مازندران) 7  - حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 3

79 کیلوگرم:

دور اول:

امید حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعی (تهران) صفر

علیرضا قاسمی (تهران) 3– عزت اله اکبری (مازندران) 1

محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت

دور دوم:

محمد زارعی (تهران) 8- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 4

امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر

دور سوم:

علیرضا قاسمی (تهران) 2 - محمد زارعی (تهران) 1

امید حسن تبار (مازندران) 6– محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 1

(در این وزن عزت اله اکبری به دلیل مصدومیت به رقابت ها ادامه نداد.)

97 کیلوگرم:

دور اول:

علیرضا گودرزی (سیستان  و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2

حسین رمضانیان (مازندران) 4– دانیال شریعتی نیا (همدان) 14

دور دوم:

مجتبی گلیج (مازندران) 8- دانیال شریعتی نیا (همدان) 5

علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 13– حسین رمضانیان (مازندران) 6

دور سوم:

علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 5 -  دانیال شریعتی نیا (همدان) 1

مجتبی گلیج (مازندران) - استراحت

125 کیلوگرم:

دور اول:

جعفر شمس ناتری (گیلان) 1 –  پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 9

یداله محبی (کرمانشاه) – استراحت

دور دوم:

پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2

جعفر شمس ناتری (گیلان) – استراحت

دور سوم:

یداله محبی (کرمانشاه)، برنده 1- جعفر شمس ناتری (گیلان) 1

پرویز هادی (آذربایجان شرقی) - استراحت

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم:

دور اول:

رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9

امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر– جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9

دور دوم:

رضا خدری (البرز) 9- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) صفر

رامین باستان (تهران) 5- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) 1

دور سوم:

رامین باستان (تهران) 9- جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی) صفر

63 کیلوگرم:

دور اول:

سامان عبدولی (خوزستان) 1 – محسن حاجی پور (مازندران) 2

محمد نوربخش (تهران) 5– ایمان داودی (فارس) 2

میثم دلخانی (استراحت)

دور دوم:

محسن حاجی پور (مازندران) 9- میثم دلخانی (فارس) صفر

سامان عبدولی (خوزستان) 5- ایمان داودی (فارس) 2

محمد نوربخش (تهران) – استراحت

دور سوم:

محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران) 3

سامان عبدولی (خوزستان) 7 – میثم دلخانی (فارس) 3

دور چهارم:

محمد نوربخش (تهران) 3 – سامان عبدولی (خوزستان) 1

72 کیلوگرم:

دور اول:

مجید خلیلی (قزوین) 1 - برومند اصلان (مرکزی) 10

علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) 2

فرشاد بلفکه (لرستان) 3– عرفان سعادتی فر (تهران) 1

امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت

دور دوم:

اصغر عالی محمدی (خوزستان) 8- مجید خلیلی (قزوین) 3

امین کاویانی نژاد (خوزستان) 8- برومند اصلان (مرکزی) 3

علی ارسلان (مازندران) 12- عرفان سعادتی فر (تهران) 1

فرشاد بلفکه (لرستان) – استراحت

دور سوم:

فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده 2 – امین کاویانی نژاد (خوزستان) 2

اصغر عالی محمدی (خوزستان) 7- برومند اصلان (مرکزی) صفر

علی ارسلان (مازندران) – استراحت

دور چهارم:

امین کاویانی نژاد (خوزستان) 8 ضربه فنی- اصغر عالی محمدی (خوزستان) صفر

علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4

دور پنجم:

علی ارسلان (مازندران) 3 –  امین کاویانی نژاد (خوزستان) 1

فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده  1–  اصغر عالی محمدی (خوزستان) 1

82 کیلوگرم:

دور اول:

ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر– کیوان رضایی (فارس) 8

یوسف قادریان (البرز) 5 – مهدی ابراهیمی (قم) 3

دور دوم:

کیوان رضایی (فارس)، برنده 5- مهدی ابراهیمی (قم) 5

یوسف قادریان (البرز) 9 – ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی) صفر

87 کیلوگرم: 

دور اول:

علی قیطاسی (قم) 1 – ایمان انصاری (تهران) 3

مهدی فلاح (تهران) 3 – سعید عبدولی (خوزستان)، برنده 3

حسین نوری (زنجان)، برنده 4 – مهدی بالی (مازندران) 4

دور دوم:

ایمان انصاری (تهران) – سعید عبدولی (خوزستان) (دو کشتی گیر دیسکالیفه شدند.

مهدی بالی (مازندران) 2- علی قیطاسی (قم) 1

مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3

دور سوم:

مهدی فلاح (تهران) 6 ضربه فنی -  مهدی بالی (مازندران) 2

حسین نوری (زنجان)-  استراحت 

منبع : برنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking