۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷

اعتراض عجیب سعید عبدولی به داور و تماشاگران!

اعتراض عجیب سعید عبدولی به داور و تماشاگران!
دارنده مدال های برنز المپیک و طلای جهان در نخستین مبارزه خود در انتخابی تیم ملی بازهم به داور و رییس تشک اعتراض داشت.

به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های ۵ وزن دوم مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی و در یکی از مهمترین دیدارها سعید عبدولی دارنده مدال‌های طلای جهان و برنز المپیک رودرروی مهدی فلاح دارنده مدال نقره نوجوانان جهان و کشتی گیر با آتیه تیم ملی قرار گرفت.

عبدولی که به دلیل افزایش وزن و برای نخستین بار در وزن ۸۷ کیلوگرم کشتی می‌گرفت و تا ۳ ثانیه مانده به پایان مبارزه ۳ بر یک عقب بود تا این که در یک کش و قوس موفق به خاک حریف شد و نتیجه را با حساب ۳ بر ۳ به سود خود به پایان رساند.

عبدولی که همواره اعتراض زیادی به داوران دارد، این بار نیز وقتی از فلاح به درستی عقب افتاد به سوی رییس تشک رفت و به نشانه اعتراض با او دست داد که این اقدام با واکنش تماشاگران پرشمار حاضر در سالن همراه بود.

عبدولی پس از کسب پیروزی نیز باز هم به نحوه عملکرد رییس تشک و داور اعتراض کرد و زمانی که یکی از طرفداران فلاح از سکوی تماشاگران شدیدا نسبت به ناداوری معترض بود عبدولی به او نیز واکنش نشان داد!

در دیگر مبارزه حساس این وزن حسین نوری نفر سوم جهان و مهدی بالی به مصاف هم رفتند که نوری در ثانیه‌های پایانی یک امتیاز عقب افتاده را جبران کرد و ۴ بر ۴ به برتری رسید.

مصاف حسین نوری و سعید عبدولی از حساس‌ترین مبارزات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی خواهد بود.

مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است و سکوهای سالن مملو از تماشاگران علاقه‌مند به کشتی است.

رسول خادم رییس فدراسیون کشتی و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نیز همانند دیروز از روی سکو و در گوشه‌ای از سالن ناظر این رقابت‌هاست.

کادر فنی تیم‌های ملی بزرگسالان به همراه اعضای شوراهای فنی نیز در سالن حضور دارند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :مدال المپیک تماشاگران
منبع : ایسنا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking