۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷

قدردانی دفتر رییس جمهوری از مردم استان خراسان رضوی

قدردانی دفتر رییس جمهوری از مردم استان خراسان رضوی
تهران - ایرنا - دفتر رییس جمهوری در پیامی با قدردانی از استقبال مردم شریف استان خراسان رضوی از کاروان دولت تدبیر و امید، اظهار امیدواری کرد: تحولی مطلوب در راستای توسعه پایدار و افزایش رفاه و آسایش مردم لایق این استان انجام پذیرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری در بخشی از این پیام آمده است: در ایام پرفضیلت ماه شعبان، استقبال گرم، صمیمی و آگاهانه مردم شریف استان خراسان رضوی از کاروان دولت تدبیر و امید که جلوه دیگری از اقتدار، اتحاد و یکپارچگی ملی را خلق کرد؛ نشانه‏ای روشن از همگامی و عزم راسخ مردم آن خطه مقدس در حمایت از خادمان خود است.
این دفتر در پیام خود افزود: انوار وجود مبارک و مطهر ثامن‏ الائمه حضرت امام رضا(ع)، به اقلیم خراسان عظمت و جایگاه رفیعی در تاریخ اسلام و ایران داده است. به واسطه این گنجینه معنوی، دیدار کاروان دولت از آن استان و زیارت بارگاه ملکوتی امام رئوف همواره، توفیقی بزرگ و سفری راهگشا بوده و خواهد بود.
دفتر ریاست جمهوری در پیام خود خاطرنشان کرد: استان خراسان رضوی در کنار ویژگی بی‏نظیر معنوی و ظرفیت‏های تاریخی، فرهنگی و طبیعی خود برای جذب گردشگر؛ دارای مراکز گوناگون صنعتی، بازرگانی، کشاورزی و مراکز آموزش و نشر علوم است که همه این موارد بیانگر وجود شرایط مطلوب برای نهادینه‏ سازی توسعه پایدار و پیشرفت همه جانبه این استان است.
در این پیام یادآور شد: با توجه به این ظرفیت‏های بالفعل و بالقوه، دولت امیدوار است با افتتاح پروژههای بزرگی همچون زنجیره صنعت فولاد خراسان در شهرهای سبزوار و نیشابور، ارتقاء بهره برداری مصرف آب کشاورزی، خطوط ریلی جدید شهری و عملیاتی شدن طرح‏های منطبق با نیازهای مردم استان همچون بازسازی و نوسازی بافت های فرسوده و رفع مشکل حاشیه نشینی به ‏ویژه در مشهد مقدس و سایر پروژه‏های بزرگ زیربنایی و توسعه‏ ای در حوزه‏ های مختلف که در این سفر به تصویب رسید؛ تحولی مطلوب در راستای توسعه پایدار و افزایش رفاه و آسایش مردم لایق این استان صورت پذیرد.
دفتر ریاست جمهوری در این پیام تاکید کرد: برخود فرض می‏دانیم به پاس استقبال گرم و صمیمانه مردم استان و بویژه مردم شریف شهرستانهای سبزوار و نیشابور از کاروان دولت تدبیر و امید، از همه اقشار مردم، علمای اعلام، شخصیت‏ های علمی، سیاسی، نظامی و فرهنگی، خانواده‏ های معزز شهیدان و ایثارگران، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی و اصحاب رسانه که در این سفر یار و میزبان شایسته کاروان دولت تدبیر و امید بودند، تشکر و قدردانی ‏کنیم.
این دفتر در پیان اضافه کرد: امیدواریم در سایه عنایات الهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و همیاری آحاد مردم، در سالی که «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شده است، بیش از پیش شاهد نشاط اجتماعی، رونق اقتصادی و ارتقاء سطح زندگی مردم عزیز آن دیار باشیم.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری روز یکشنبه گذشته 16 اردیبهشت وارد استان خراسان رضوی شد و در جمع مردم شهرهای سبزوار، نیشابور و مشهد سخنرانی کرد.
در جریان این سفر دو روزه، بهره‌برداری از پروژه هایی با اعتبار 4 هزار میلیارد تومان و عملیات اجرایی پروژه هایی با اعتبار یکهزار و 799 میلیارد تومان آغاز شد.
سیام**9314**1449

کلیدواژه ها :خراسان رضوی
منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking