۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹

یزد| 355 کیلوگرم هروئین در یزد کشف شد

یزد| 355 کیلوگرم هروئین در یزد کشف شد
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان، از کشف 355 کیلوگرم هروئین توسط ماموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزدبه نقل ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدحسین ستوده‌نیا اظهار داشت: ماموران پلیس استان یزد از خبری در ارتباط با حرکت یک محموله موادمخدر توسط سوداگران مرگ مطلع شده و برخورد با این باند در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد افزود: ماموران پلیس در قالب تیم‌های عملیاتی از پیش تعیین شده، کنترل محورهای مواصلاتی استان را تحت نظر قرار دادند تا اینکه قاچاقچیان با یک دستگاه خودرو مشاهده شدند.

سرهنگ ستوده‌نیا بیان داشت: ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه، خودرو قاچاقچیان را متوقف و با دستگیری 4 متهم، مقدار 355 کیلوگرم هروئین را کشف کردند.

وی با بیان اینکه متهمان به دادسرا معرفی شدند گفت: مبارزه با سوداگران مرگ و واردکنندگان موادافیونی، در دستور کار پلیس استان یزد قرار دارد.

توقیف اتوبوس اسکانیا با بیش از 30 کیلوگرم تریاک در خاتم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد  همچنین از توقیف یک دستگاه اتوبوس اسکانیا و کشف 30 کیلو و500 گرم تریاک در شهرستان خاتم خبر داد.

وی ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خاتم با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند یک دستگاه اتوبوس اسکانیا از محور‌های مواصلاتی این شهرستان اقدام به حمل و جابجایی مواد مخدر کرده است.

ستوده‌نیا ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت و پس از اخذ مجوز قضائی، اقدام به توقیف و بازرسی از اتوبوس کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این اتوبوس موفق به کشف 30 کیلو و 500 گرم تریاک شدند افزود: در این رابطه سه نفر متهم دستگیر و با تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضائی شدند.

وی افزود: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار دارد و شهروندان می‌توانند اخبار و اطلاعات خود پیرامون این موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

کلیدواژه ها :تریاک موادمخدر هروئین
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking