۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴

مسؤول بسیج اصناف تهران بزرگ خبر داد

مشارکت بسیج اصناف تهران در ساخت واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان کرمانشاه

مشارکت بسیج اصناف تهران در ساخت واحدهای مسکونی زلزله‌زدگان کرمانشاه
مسؤول بسیج اصناف تهران بزرگ از مشارکت اتحادیه بسیج اصناف تهران بزرگ در ساخت 20 واحد مسکونی زلزله‌زدگان شهرستان سرپل‌ذهاب خبر داد.

علی طلوعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: از نخستین روزهای وقوع زلزله اخیر در استان، اصناف و اتحادیه تهران بزرگ به صورت فعال مشارکت داشتند و کمک‌های نقدی خود را در حد توان نقدی و اقلام مورد نیاز را به منطقه رسانند.

مسؤول بسیج اصناف تهران بزرگ تصریح کرد: برخی از اتحادیه‌های مذکور در ساخت 20  واحد مسکونی زلزله‌زدگان استان کرمانشاه مشارکت کردند و گروهی از اتحادیه نیز در قالب 100 کانتینر اقلام و مایحتاج مردم زلزله‌زده در اسکان موقت را فراهم کردند.

وی عنوان کرد:‌ امروز اتوبوس 40 نفره از رؤسای اتحادیه بسیج اصناف تهران بزرگ به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه آمد تا در تحویل منازل مسکونی به زلزله‌زدگان حضور و خدمت‌رسانی داشته باشند.

این مسؤول اظهار داشت:‌ در ساخت 20 واحد مسکونی زلزله‌زدگان مشارکت داشتیم و تا زمانی که نیاز باشد بازاریان، تجار و اتحادیه بسیج اصناف پای کار هستند تا این امر به‌صورت برنامه‌ریزی بهتر انجام شود، هرجا نیاز به کمک‌رسانی به مردم باشد، اصناف خدمت می‌کند.

کلیدواژه ها :تهران
منبع : فارس

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking