۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶

خدمتی که شادی ساکنین روستای محروم ه غندی را به همراه داشت؛

ویزیت رایگان مردم در محروم ترین روستاها و دعای خیری که بدرقه راه تیم سلامت شد+ تصاویر

ویزیت رایگان مردم در محروم ترین روستاها و دعای خیری که بدرقه راه تیم سلامت شد+ تصاویر
هفته سلامت فرصتی دوباره برای حضور مضاعف تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در مناطق محروم این شهرستان است تا با ارائه خدمات درمانی و بهداشتی رایگان به مردم این منطقه خدمات رسانی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، امروز و به مناسبت هفته سلامت، تیم سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با حضور در روستای ده غندی از توابع بخش موگرمون شهرستان لنده با ویزیت رایگان مردم این منطقه محروم به آنان خدمات درمانی و بهداشتی ارائه کردند.

 

 

 

تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان لنده متشکل از پزشک، ماما، بهورز و دارویار به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت با حضور در این روستای محروم به مردم خدمت کرده و لبخند رضایت را بر لبان مردم دردمند این روستا نشاندند.

 

 

 امروز دعای خیر مادران سالخورده و زجر و رنج کشیده روزگار بدرقه راه تیم سلامتی بود که به قصد خدمت مضاعف به مردم محروم این خطه آمده بودند و با ویزیت رایگان به آنان خدمت می کردند.

لذت و طعم شیرین خدمت بی منت چنان زیبا است که نام نیک این عمل پسندیده را در گفتار و کردار خود می توان به عینه احساس کرد.

 

 

پزشک، ماما، بهورز ودارو یار همه خانم بودند و درد مادران باردار و زنان روستا را بهتر می فهمیدند و برایشان از بهداشت و خود مراقبتی هم توضیحاتی می دادند.

کمی آن سو تر پیرمردی تکیه داده به دیوار سنگی در کنار شیرزنی سالخورده نشسته بودند و دست به دعا برای همه خادمان این کرده بودند.

 

 

البته یکی از مادران این روستا از وضعیت راه روستا و مشکلات عبور و مرور در تابستان و زمستان گلایه های بسیاری داشت و خواستار رفع این معضل40ساله شد.

به شکرانه این خدمت می منت خداوند نیز باران رحمتش را بر سر همه خادمان این سامان فرود آورد تا هیچ گاه از لطف و کرمش ناامید نباشیم.

 

 

امراله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با تبریک هفته سلامت گفت: ارائه خدمات مستمر و غیرمستمر به روستانشینان مناطق محروم از جمله مهمترین وظیفه حوزه بهداشت و درمان است.

وی افزود: تیم سلامت مرکز خدمات جامع سلامت امروزبیش از 54 بیمار فشارخونی، دیابتی، زنان باردار، کودکان و بیماران را سرپایی ویزیت و مشاوره رایگان کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده در خصوص درخواست مردم این روستا برای ایجاد خانه بهداشت گفت: براساس نرم جدید وزارت بهداشت برای ایجاد یک خانه در روستا باید نرم جمعیت روستا بالای یک هزارنفر باشد تا امکان ایجاد خانه بهداشت فراهم شود.

 

 

ادامه تصاویر را می توانید درزیر مشاهده نمایید:

 

                                             

کلیدواژه ها :رایگان دعا لنده
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking