۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳

دادستان تبریز در گفت و گو با میزان مطرح کرد

آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی در تبریز

آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی در تبریز
خلیل اللهی گفت: قرار بازداشت موقت متهم در دادگاه کیفری یک تایید شد و پس از قطعیت گواهی پزشکی قانونی به لحاظ میزان جراحات وارده، کیفرخواست صادر می‌شود.

آخرین وضعیت پرونده اسیدپاشی در تبریزموسی خلیل اللهی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده عامل اسیدپاشی به یک خانم در تبریز اظهار کرد: به لحاظ جنبه عمومی بودن جرم دادسرا پیش از شکایت شاکی خصوصی به ماجرا ورود کرد و در همان روز متهم دستگیر و تحت نظر قرار گرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر قرار بازداشت موقت متهم در دادگاه کیفری یک تایید شده است و تحقیقات نیز از نظر قضایی تقریبا تکمیل است.

خلیل اللهی در ارتباط با صدور کیفرخواست عامل اسیدپاشی گفت: گواهی پزشکی قانونی قربانی اسیدپاشی به لحاظ میزان جراحات وارده هنوز به قطعیت نرسیده است و به محض اینکه گواهی تایید شود کیفرخواست صادر خواهد شد.

به گزارش میزان، متعاقب وقوع اسیدپاشی به خانمی در شهرستان تبریز در 28 اسفند ماه 96، عامل اسید پاشی در همان روز دستگیر و تحت نظر قرار گرفته است.

لازم به ذکر است: دادسرای عمومی و انقلاب تبریز به محض اطلاع از وقوع جرم به حکم وظیفه قانونی و در راستای جنبه عمومی جرم تحقیقات و تعقیب جرم را آغاز کرد و با حضور در بیمارستان از فرد مصدوم نیز تحقیقات لازم به عمل آورد.

کلیدواژه ها :تبریز
منبع : میزان

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

website tracking