۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۷

تعداد مدارس هیات امنایی مراغه به هفت مورد رسید

تعداد مدارس هیات امنایی مراغه به هفت مورد رسید
مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: تعداد مدارس هیات امنایی این شهرستان به هفت مورد رسید.

جلیل اسلامی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه پیش از این دو مدرسه در مقطع دبیرستان و سه دبستان به صورت هیات امنائی در این شهرستان فعال بود، افزود: با توجه به استقبال اولیا از کیفیت آموزشی این مدارس، دو مدرسه جدید هیات امنایی در مقطع ابتدایی برای سال تحصیلی آینده از دانش آموزان ثبت نام می کنند.
وی اظهار کرد: این افزایش بر اساس مصوبه شورای آموزش و پرورش این شهرستان و در جهت افزایش کیفیت آموزشی مدارس منطقه و همچنین با توجه به تجربه موفق مدارس هیات امنایی اتحاذ شده است.
مدیر آموزش و پرورش مراغه یادآور شد: مدرسه هیات امنایی دخترانه ابتدایی زهرا دامغانی و مدرسه هیات امنایی پسرانه ابتدایی دکتر معین به جمع مدارس هیات امنایی این شهرستان در سال تحصیلی 95-96 اضافه می شود.
اسلامی، ادامه داد: ثبت نام در این مدارس به صورت محدود و در پایه های اول، سوم، چهارم، پنجم و ششم ابتدایی انجام می شود و اولیای دانش آموزان برای ثبت نام فرزندان خود و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس این مدارس مراجعه کنند.
وی گفت: دبیرستان های دوره اول پسرانه فرهنگ شهید پرکار و دخترانه تقی پور، دبستان های دخترانه عذرا زینی و شهید بهروز نژاد و پسرانه بدر یک مدارس هیات امنایی هستند که طی دو سال گذشته پذیرش دانش آموزان در آن ها انجام شده است.
43 هزار دانش آموز زیر نظر سه هزار معلم در 580 مدرسه مراغه در عرصه تعلیم و تربیت مشغول تحصیل هستند.
شهرستان مراغه با 260 هزار نفر جمعیت در 147 کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3034/8023/6183

منبع : ایرنا
website tracking