۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

شبکه های پیام رسان داخلی اعتماد عمومی را جلب کنند

شبکه های پیام رسان داخلی اعتماد عمومی را جلب کنند
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: شبکه های پیام رسان داخلی برای ایجاد رغبت در مخاطبان، با خدمات مناسب به دنبال جلب اعتماد عمومی باشند.

به گزارش ایرنا، آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در خطبه های نماز جمعه در مصلی اراک افزود: پیام رسان های داخلی نباید اعتماد عمومی را از دست بدهند.
وی اظهار کرد: استفاده نامناسب از فضای مجازی یکی از دغدغه های مسئولان است که در صورت مدیریت صحیح، از سوء استفاده های آن جلوگیری خواهد شد.
امام جمعه اراک افزود: هرچند استفاده از پیام رسان های داخلی دیر هنگام آغاز شده ‌است اما با استفاده از امکانات داخلی از خروج اطلاعات هموطنان به خارج کشور جلوگیری می شود.
آیت الله دری نجف آبادی افزود: طراحی و یا تولید داخلی سرورهای مربوط به فضای مجازی، باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بی ثباتی در بازار ارز موجب تشدید پدیده قاچاق و فرار سرمایه های کشور است که این مقوله زیرساخت های تولیدی را با خطر مواجه می کند.
آیت الله دری نجف آبادی افزود: سال گذشته 110 میلیارد دلار درآمد ارزش افزوده عاید کشور شد که 48 میلیارد دلار آن از محل صادرات غیرنفتی و باقی آن از محل صادرات نفتی بوده است.
وی اظهار کرد: مدیریت ارزی از وظایف اولویت دار مسئولان برنامه ریز برای رونق و آبادانی کشور به شمار می رود.
امام جمعه اراک بیان کرد: ارتش و سپاه از بازوان قدرتمند ملت و رهبری به شمار می روند و به سبب وجود نیروهای مسلح، مرزهای کشور بر روی دشمنان همیشه بسته خواهد ماند.
نماز عبادی سیاسی جمعه در 33 نقطه استان مرکزی اقامه می شود.
6991/3075

کلیدواژه ها :نجف مسئولان کشور
منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking