۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری:

دشمن در عرصه های مختلف جنگ نرم علیه نظام اسلامی را دنبال می کند

دشمن در عرصه های مختلف جنگ نرم علیه نظام اسلامی را دنبال می کند
اراک- نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن در عرصه های مختلف جنگ نرم را علیه نظام اسلامی دنبال می کند، چراکه در جنگ سخت نتوانسته موفق باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محسن محمدی اراکی ظهر جمعه در حاشیه مراسم افتتاح دفتر خود به عنوان نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در چنین روزی و همزمان با ولادت حضرت سیدالشهدا(ع)، دفتر نماینده مجلس خبرگان در استان مرکزی افتتاح شد و این اقدام به درخواست مردم، به منظور حضور بیشتر اینجانب در استان و در بین مردم صورت گرفت.

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری افزود: امید است از طریق این دفتر ارتباط نزدیک تری با مردم داشته باشیم و این دفتر بتواند خدمات فرهنگی و انواع خدماتی که از دست ما برمی آید به مردم  ارائه دهد.

آیت الله اراکی بیان کرد: همچنین این دفتر تلاش خواهد کرد تا در تعامل با ارگان ها و دستگاه ها، خدمات اجتماعی در حوزه های مختلف به مردم به ویژه مستضعفان را پیگیری و دنبال کند.

وی خاطرنشان ساخت: امید داریم با عنایت نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی و سایر مسئولان، در عرصه های مختلف، حوزه دینی و پاسخگویی به مردم تلاش لازم را داشته باشیم.

نماینده مردم استان مرکزی در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: مروز تهاجم فرهنگی جبهه دشمن بسایر گسترده است و پس از پایان جنگ سخت که بر ملت ما تحمیل شد شاهد جنگ نرم هستیم چرا که دشمن نتوانست ما را مغلوب کند بنابراین باید کاملا هوشیارانه عمل کنیم.

در حال تکمیل...

کلیدواژه ها :رهبری مجلس خبرگان
منبع : مهر

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking