۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱

خط 7 مترو چه زمانی تکمیل می شود؟

خط 7 مترو چه زمانی تکمیل می شود؟
مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی فاز یک خط ۷ مترو گفت: فاز یک این خط به طول ۷ کیلومتر حدفاصل ایستگاه مولوی تا ایستگاه نواب صفوی در بخش ساختمانی در مراحل نازک کاری و تجهیز است که تلاش می‌کنیم تا خردادماه با لحاظ استاندارد‌های لازم به بهره برداری برسد.
به گزارش افکارنیوز،

علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به اینکه تکمیل خطوط ۶ و ۷ مترو به ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، اظهار کرد: پس از تعطیلی خط ۷ مترو، هماهنگی با یکی از بانک‌ها تا دی ماه به طول انجامید، اما با پیگیری‌های همه جانبه و حمایت شورای شهر و نجفی، مجوز انتشار ۲ هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خطوط ۶ و ۷ در روز‌های پایانی سال گذشته صادر شد که ۷۰۰ میلیارد تومان از آن برای تکمیل خط ۷ محقق شده است.

وی افزود: اختصاص این اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومانی منبع مالی خوبی بود تا این خط را با شرایط بهتر و سرعت بالاتری پیش ببریم.

مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی فاز یک خط ۷ مترو گفت: فاز یک این خط به طول ۷ کیلومتر حدفاصل ایستگاه مولوی تا ایستگاه نواب صفوی در بخش ساختمانی در مراحل نازک کاری و تجهیز است که تلاش می‌کنیم تا خردادماه با لحاظ استاندارد‌های لازم به بهره برداری برسد.

وی در مورد تکمیل خط ۷ مترو ابراز امیدواری کرد که در صورت تامین مالی مناسب، به تدریج باقی خط نیز تا پایان سال وارد مدار بهره برداری شود.

 

کلیدواژه ها :فیزیک ساختمان شرکت مترو
منبع : افکار نیوز

پربازدیدترین امروز

website tracking