۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵

لیگ قهرمانان آسیا؛

پرسپولیس نیمه نخست را از السد برد

پرسپولیس نیمه نخست را از السد برد
تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست دیدار مقابل السد قطر با گل به خودی «مرتضی پورعلی گنجی» به برتری یک بر صفر دست یافت.

به گزارش ایرنا؛ از ساعت 19 و 30 دقیقه امشب (دوشنبه شب) در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و از گروه C پرسپولیس ایران به مصاف السد قطر رفته است.
قضاوت این دیدار که در حضور حدود 45 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران در حال برگزاری است را «هیتی بیریرا» از سریلانکا بر عهده دارد.
السد با 12 و پرسپولیس با 10 امتیاز، صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی را قطعی کرده اند و نماینده ایران برای صدرنشینی باید در این دیدار پیروز شود.
پرسپولیس شروع خوبی در این دیدار داشت و در دقیقه دوم حرکت تیمی سرخپوشان از جناح چپ سبب شد تا توپ ارسالی را پورعلی گنجی مدافع ایرانی السد به اشتباه درون دروازه تیم خودی جای دهد.
هرچند در ادامه، بازیکنان السد با میدانداری «ژاوی هرناندز» و با پاس های متوالی به دنبال جبران مافات بودند، اما پرسپولیس نیز با حرکات ترکیبی «صادق محرمی» و «وحید امیری» از جناح راست بسیار خطرناک نشان می داد.
در ادامه نیمه نخست این دیدار، اتفاقی رخ نداد تا پرسپولیس با برتری یک بر صفر به رختکن برود.
*ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، حسین ماهینی، وحید امیری، احمد نورالهی، سیامک نعمتی و علی علیپور
*ترکیب السد:
سعد شیب، پدرو کوریررا، یاسر عیسی، ژاوی هرناندز، حسن هایدوس، بغداد بونجاح، حمید اسماعیل خلیفه، بوالهم خویکوکی، سالم حاجیری، مرتضی پور علی گنجی و اکرم حسن عفیف
ورزشی**3783**1368

منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking