۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱

رسولی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

تغییری در استراتژی انتخاب شهردار نخواهیم داد

تغییری در استراتژی انتخاب شهردار نخواهیم داد
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه به لحاظ نظری تغییری در کلیات معیارهای انتخاب شهردار نداده‌ایم، گفت: استراتژی شورا در امر شفاف سازی تغییری نخواهد کرد.

تغییری در استراتژی انتخاب شهردار نخواهیم دادسید حسین رسولی عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه معیارهای شورا برای انتخاب شهردار جدید چیست؟ گفت: ویژگی‌های شهردار مورد نظر تهران را در 3 ماه دوره گذار که شامل زمان برگزاری انتخابات تا روی کار آمدن شورا بود نهایی کردیم.

 خزانه‌دار شورای شهر تهران با بیان اینکه مروری بر آن فرآیند‌ها خواهیم داشت، تا مجدد شهردار تعیین کنیم، بیان کرد: باتوجه به ترکیب شورا به لحاظ نظری، تغییری در کلیات معیارات انتخابات شهردار داده نخواهد شد.

وی تصریح کرد: آنچه که به عنوان چالش یا مشکل پیش‌روی شهردار جدید است همان مواردی بوده که در دوره آقای نجفی هم مطرح بوده و مهمترین آنها شامل آلودگی هوا، ترافیک و وضعیت عدم تعادل بین منابع و مصارف است.

رسولی با تاکید بر اینکه ما در شورای شهر به دنبال ایفای وظایف خود هستیم، بیان کرد: یکی از این موارد تقویت شفافیت در مسائل مالی و مقرراتی است که با جدیت آن را دنبال خواهیم کرد، و تغییری در این استراتژی داده نخواهد شد.

وی در پایان به اشاره به راه اندازی سایت انتشار قرار دادهای بالای یک میلیارد تومان شهرداری خاطر نشان کرد: افتتاح سامانه شفافیت شهرداری تهران اقدام خوبی بود که شهردار بعدی هم آن را ادامه خواهد داد.

کلیدواژه ها :گفتگو
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking