۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۳

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی آستارا:

کلاس‌های تفسیر قرآن با حضور نمایندگان استان گیلان در مجلس خبرگان در آستارا برگزار می‌شود

کلاس‌های تفسیر قرآن با حضور نمایندگان استان گیلان در مجلس خبرگان در آستارا برگزار می‌شود
سرپرست اداره تبیلغات اسلامی آستارا با بیان اینکه کلاس‌های تفسیر قرآن کریم در ماه رمضان در دو شهرستان رشت و آستارا برگزار می‌شودگفت: این کلاس‌ها هر روز بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی یکی از نمایندگان استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آستارا، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم حاتمی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، با اشاره به برپایی کلاس‌های تفسیر قرآن کریم در سطح شهرستان آستارا اظهار داشت: روزانه بیش از 3 هزار نفر از فعالان قرآنی از این کلاس‌ها استقبال می‌کنند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آستارا با بیان اینکه کلاس تفسیر قرآن کریم در سطح استان گیلان در دو شهر رشت و آستارا برگزار می‌شود تصریح کرد: انسان‌هایی که به سوی قرآن آمده و با آن عجین می‌شوند باید شاکر بوده و به مقام خود افتخار کنند.

وی با اشاره به اینکه کلاس تفسیر قرآن کریم هر روز بعد از نماز ظهر و عصر با سخنرانی یکی از نمایندگان استان گیلان در مجلس خبرگان رهبری در مسجد امام سجاد(ع) در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود عنوان کرد: برنامه‌های قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان از قبیل جزء خوانی و قرائت قرآن در مساجد 50 گانه اهل تشیع و تسنن این شهرستان طبق سنوات گذشته برپا است.

این مقام مسئول با بیان اینکه در طول سال بیش از 1000 نفر از فعالان قرآنی از دوره‌های قرآنی موجود در سطح شهرستان استقبال می‌کنند، بیان کرد: اداره تبلیغات اسلامی با همکاری مؤسسات، خانه‌ها و هیئت‌های قرآنی در طول سال اقدام به برگزاری دوره‌های روان خوانی، روخوانی قرآن کریم و محافل انس با قرآن می‌کند. 

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آستارا با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر حفظ قرآن کریم و حضور فعالان قرآنی در کلاس‌های و محافل انس با قرآن، اظهار کرد: سعادت دنیوی و اخری انسان‌ها در گرو پایبندی به مفاهیم و آموزه‌های قرآنی تحقق می‌یابد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking