۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸

در جلسه شوراهای شهرستان لنده مطرح شد:

پیشنهاد جالب عضو شورای بخش مرکزی لنده به مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد

عضو شورای بخش مرکزی لنده در جلسه شوراهای اسلامی شهرستان لنده از مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد خواست تا خودروی این اداره را تغییر دهد تا کارمندان پروازی این اداره کمتر اذیت شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، خلیفه پورفتحی در جلسه شورای های اسلامی شهرستان لنده به نقش شوراها اشاره کرد وگفت: دهیاران و شوراهای اسلامی تنها چوپان های بی مزد در نزد مردم و مسئولان هستند که آن ها را فقط موقعی که کاردارند می خواهند.

 

وی افزود: نادیده گرفتن حقوق شوراهای اسلامی و گرامیداشت آنان تنها در یک روز تقویمی به نظرمن چندان کاربزرگی نیست چرا که شوراهای اسلامی در بیشتر زمینه ها مثمرثمر هستند.

 

عضو شورای اسلامی بخش مرکزی لنده تصریح کرد: سه مدیر شهرستان لنده بومی همین شهرستان ولی پروازی هستند و در اداره راه و شهرسازی همه کارکنان آن به استثنای یکی و دونفر وگرنه همه پروازی هستند.

 

پورفتحی اظهارکرد: به استثنای سه الی چهارروستای شهرستان همه جاده های روستایی خاکی هستند و به مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد پیشنهاد می شود که به جای پیکاب یک دستگاه خودروی پژو دهند تا در جاده های خاکی که هیچ گونه مشکلی به ظاهر ندارند بهتر تردد کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: انتظار داریم همایش شوراهای اسلامی بدون بهره برداری سیاسی و فقط برای شوراهای شهر و روستا برگزارشود.

 

انتهای پیام

کلیدواژه ها :جالب پرواز
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking