۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶

اصفهان| آخرین تمرین ذوب‌آهن و الدوحیل عصر امروز در فولادشهر برگزار می‌شود

اصفهان| آخرین تمرین ذوب‌آهن و الدوحیل عصر امروز در فولادشهر برگزار می‌شود
آخرین تمرین 2 تیم ذوب‌آهن و الدوحیل برای دیدار هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان روز سه شنبه در پنجمین هفته لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدوحیل قطر می‌رود، دیداری که اهمیت بسیاری برای تیم ذوب‌آهن دارد و پیروزی در این دیدار کلید صعود این تیم به شمار می‌رود.

بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا آخرین تمرین 2 تیم عصر امروز صورت می‌گیرد که در تمرین نخست تیم ذوب‌آهن از ساعت 17:30 به تمرین می‌پردازد و بر اساس قوانین، تیم الدوحیل نیز در ساعت بازی یعنی ساعت 18:45 تمرین خود را در ورزشگاه فولادشهر برگزار می‌کند.

دیروز تیم فوتبال الدوحیل قطر برای برگزاری این دیدار وارد اصفهان شد، مسئولان باشگاه ذوب‌آهن نیز با حضور در فرودگاه اصفهان از بازیکنان، کادر فنی و مسئولان این باشگاه استقبال کردند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی داوران دیدار تیم‌های ذوب آهن و الدوحیل قطر را اعلام کرده که بر این اساس داوران سریلانکایی به عنوان داوران این دیدار انتخاب شده‌اند.

"گامینی نیون روبیش" به همراه سه هموطنش "ویرا کودیکاراژ کامون لاکمال ویراکودی"، "لوکوکاستوتاژ ایران اودیاکانتا" و "لابادا هوواژ دون سانژیوا پرمالال" که پیش از این دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و آیزاول هند را در مرحله حذفی لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا قضاوت کرده بودند، این بار برای قضاوت دیدار سبزپوشان اصفهانی با الدوحیل به اصفهان سفر کرده‌اند.

تیم فوتبال ذوب‌آهن در جریان هفته پنجم لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در دیداری حساس روز سه شنبه 14 فروردین ماه 97 از ساعت  18:45 در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم الدوحیل قطر صدرنشین گروه دوم این رقابت‌ها است.

کلیدواژه ها :قطر لیگ
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking