۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۷

ساغلام: به تمام امتیاز بازی با الاهلی نیاز داریم/ بازیکنان تراکتور از لحاظ بدنی آماده نیستند

ساغلام: به تمام امتیاز بازی با الاهلی نیاز داریم/ بازیکنان تراکتور از لحاظ بدنی آماده نیستند
سرمربی تراکتورسازی پیش از دیدار با الاهلی عربستان گفت: باید بگویم که ما در ۲ بازی پیش رو خود تمام امتیازات بازی‌ها را نیاز داریم.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ارظغرل ساغلام، سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری دیدار با الاهلی عربستان گفت: در باید بگویم که ما در ۲ بازی پیش رو خود تمام امتیازات بازی‌ها را نیاز داریم.

وی افزود: ما برای صعود به مرحله باید هر دو بازی پیش رو خودمان را ببریم. البته این را می‌دانیم که تیم الاهلی تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی را در ترکیب خود دارد. در بازی رفت با الاهلی خوب بازی کردیم، ولی متاسفانه بازی را باختیم. اکنون در بازی برگشت هم بازی سختی پیش رو داریم. الاهلی برای برد به میدان می‌آید تا صعودش را قطعی کند و ما نیز فقط به دنبال امتیاز از این بازی و بازی آخر هستیم تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

ساغلام در پاسخ به خبرنگار عربستانی درباره وضعیت نامطلوب تراکتور در لیگ ایران و قرار گرفتن این تیم در رده دهم جدول که این امکان دارد که در ادامه بازی‌های آسیایی اهمیت چندانی به این رقابت‌ها ندهد و تمام تمرکزش بر روی لیگ و فرار از سقوط به دسته دوم باشد، جواب داد: خیلی خوب به سختی کارمان در لیگ ایران اشراف داریم. ما در شرایط کنونی با مشکلاتی بزرگی از ناحیه بازیکنانمان مواجه هستیم و بسیاری از آن‌ها از لحاظ بدنی آماده نیستند. در شرایط کنونی ما در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و از شانس خود نهایت استفاده را خواهیم کرد و با تمام قوا برای بازی با الاهلی آماده هستیم. پس از این مسابقات تمام تمرکز خود را به بازی‌های لیگ ایران خواهیم گذاشت.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking