۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰

بلماضی: فقط برای بردن ذوب‌آهن به زمین می‌رویم/ تیم حریف سختکوش و هدفمند است

بلماضی: فقط برای بردن ذوب‌آهن به زمین می‌رویم/ تیم حریف سختکوش و هدفمند است
سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: بازی مهمی مقابل ذوب‌آهن داریم، اما فقط برای برد به زمین می‌رویم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، جمال بلماضی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و الدحیل قطر در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فردا بازی مهمی مقابل ذوب‌آهن داریم اما فقط برای برد به زمین می‌رویم، چرا که دوست داریم روند نتایج خوب‌مان ادامه داشته باشد.

وی درباره وضعیت مصدومیت مساکنی و اینکه آیا این بازیکن به بازی فردا می‌رسد یا خیر گفت: قرار نیست این بازیکن فردا به زمین برود.

سرمربی الدحیل قطر در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه باشگاه الدحیل از ترکیب دو تیم الجیش و لخویا تشکیل شده است، گفت: این سؤال خارج از مبحث بازی فرداست و من به آن جواب نمی‌دهم!

بلماضی درباره تعطیلی 20 روزه لیگ ستارگان قطر و غیبت بازیکنان ملی‌پوش تیم الدحیل خاطر نشان کرد: همان‌طور که می‌دانید ما بازیکنان ملی‌پوش زیادی داریم که بازی کردن بدون آنها برای ما سخت خواهد بود، اما توانستیم از این شرایط به خوبی عبور کنیم. غیبت بازیکنان مصدوم یا ملی‌پوش فرصتی برای بازیکنان جوان است که به میدان بروند و خودشان را نشان دهند. این اتفاق سال گذشته هم رخ داد و ما در پنج بازی بدون بازیکنان کلیدی‌مان به میدان رفتیم که چهار بازی را برنده شدیم و یک بازی را مساوی کردیم. در آن زمان بازیکنانی که به میدان رفتند توانایی خودشان را به نمایش گذاشتند.

سرمربی الدحیل قطر درباره رویارویی با ذوب‌آهن اضافه کرد: بازی فردا بازی دشواری خواهد بود. ما دو سال قبل هم به مصاف ذوب‌آهن در مرحله گروهی رفته‌ایم. ذوب‌آهن تیمی سخت‌کوش و هدفمند است که با برنامه‌ریزی بازی می‌کند. با توجه به اینکه لوکوموتیو تاشکند هنوز هم در گروه B لیگ قهرمانان شانس صعود دارد، می‌توان گفت فضای رقابتی در این گروه هنوز فعال است.

کلیدواژه ها :قطر لیگ بازیکن
منبع : میزان

پربازدیدترین امروز

website tracking