۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳

فرمانده سپاه نهاوند عنوان کرد:

اردوی راهیان نور اثرگذارترین اقدام فرهنگی در برابر جنگ نرم دشمن

اردوی راهیان نور اثرگذارترین اقدام فرهنگی در برابر جنگ نرم دشمن
فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: اردوهای راهیان نور یکی از کارهای بسیار موثر فرهنگی در مقابل جنگ نرم دشمن در برابر نسل جوان است.

اردوی راهیان نور اثرگذارترین اقدام فرهنگی در برابر جنگ نرم دشمنبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛  کامران کریمی فرمانده سپاه ناحیه نهاوند بیان کرد: با هدف گسترش و ترویج فرهنگ جهاد و ایثار و شهادت و آشنایی نسل‌ها با رشادت و دلاورمردی‌های رزمندگان غیور ایران اسلامی بسیجیان نهاوندی در قالب کاروان بسیج محلات  در ایام نوروز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

وی بیان داشت: راهیان نور یکی از بهترین و اثرگذارترین اقدامات فرهنگی کشور است که در مقابل جنگ نرم دشمن قرار دارد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند افزود: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با انواع ترفندها و نیرنگ‌ها و با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی در صدد از بین بردن فرهنگ شهادت و دفاع مقدس و بی‌تفاوت کردن نسل‌های آینده نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب هستند که باید در این مورد با بصیرت عمل کنیم و هوشیار باشیم.

وی عنوان کرد: اعزام برادران و خواهران به مناطق عملیاتی جنوب باعث می‌شود تا آنها از نزدیک با رشادت‌های رزمندگان غیور اسلام بیش از پیش آشنا شوند و اهداف و افکار شهدای گرانقدر را در زندگی خود پیاده کنند.

کریمی  با بیان اینکهنسل جوان در مقابل هجمه عظیم از مخاطرات فرهنگی و جنگ نرم دشمن قرار دارند، افزود: این خواهران و برادران که در قالب بسیج محلات به این سفر معنوی و فرهنگی اعزام شده‌اند به مدت سه روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

وی بیان داشت: خواهران و برادران بسیجی با چند دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند که در هر اتوبوس یک روحانی و یک راوی دفاع مقدس حضور فعال دارند.

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking