۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳

اصفهان| امدادرسانی هلال احمر اصفهان به بیش از 100 حادثه دیده در 24 ساعت گذشته

اصفهان| امدادرسانی هلال احمر اصفهان به بیش از 100 حادثه دیده در 24 ساعت گذشته
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: در 24 ساعت گذشته به 116 نفر از مردم و مسافران نوروزی در اصفهان امداد رسانی شده است.

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به آمار امدادرسانی‌ها اظهار داشت: عملیات رهاسازی 2 تن در محورهای بادرود و قرقچی میمه و همچنین اسکان اظطراری 25 تن در محورهای مورچه‌خورت، شاهین‌شهر، امین آباد شهرضا، ازونبلاغ فریدونشهر، بادرود و ملااحمد نائین از سوی امدادگران و نجاتگران انجام شد.

وی افزود: در روز گذشته 20 امدارسانی در راستای خدمت به همشهریان و مسافران نوروزی از سوی سازمان امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان صورت گرفت و امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی در زمینه‌های مختلف کردند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان پیرامون نحوه امدادرسانی‌ها در حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در روز گذشته تصریح کرد: در روز گذشته از تعداد کل امدادرسانی‌ها، 11 مورد در حوزه جاده‌ای، 2 مورد شهری و 7 مورد خدمات حضوری انجام پذیرفت و هیچ‌گونه گزارشی مربوط به حوادث در حوزه صنعتی و کارگاهی، کوهستان و برف و کولاک نداشته‌ایم.

وی در مورد مصدومان حوادث بیان کرد: در پی حوادث روز گذشته 50 مصدوم بر جای ماندند که در این میان مصدومیت 3 تن پس از درمان سرپایی برطرف شد و 16 تن دیگر برای ادامه روند درمانی به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی منتقل شدند.

کریمی با اشاره به عملیات‌های رهاسازی و اسکان اظطراری خاطرنشان کرد: در ادامه سایر عملیات‌ها و ماموریت‌های سازمان امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان، عملیات رهاسازی 2 تن در محورهای بادرود و قرقچی میمه و همچنین اسکان اظطراری 25 تن در محورهای مورچه‌خورت، شاهین‌شهر، امین آباد شهرضا، ازونبلاغ فریدونشهر، بادرود و ملااحمد نائین انجام شد.

وی افزود: لازم است مسافران نوروزی قبل از سفر از وضعیت فنی خودرو و داشتن زنجیر چرخ اطمینان حاصل کرده و لباس گرم و تغذیه به همراه داشته باشند، همچنین در صورت مواجهه با حوادث با تلفن امدادی 112 تماس بگیرند.

کلیدواژه ها :هلال احمر امدادرسانی
منبع : تسنیم
website tracking