۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹

رئیس پلیس‌راه استان سمنان:

حوادث رانندگی در استان سمنان ۱۸ مجروح داشت

حوادث رانندگی در استان سمنان ۱۸ مجروح داشت
سمنان - رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۱۸ حادثه رانندگی در محورهای استان به وقوع پیوسته است، گفت: در مجموع این حوادث ۱۸ مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ حسن خسروجردی در گفتگو با خبرنگار مهر، بابیان اینکه طی شبانه روز گذشته هفت سانحه خسارتی و ۱۱ تصادف جرحی در محورهای استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: با توجه به در پیش بودن ایام تعطیلات از مردم تقاضا داریم در محورهای منتهی به تفرجگاه‌های استان با سرعت مطمئن تردد کنند.

وی بابیان اینکه طی شبانه روز گذشته حوادث رانندگی در محورهای استان ۱۸ مجروح برجای گذاشت، افزود: واژگونی و خروج از جاده همچنان بیشترین حوادث رانندگی را به خود اختصاص می‌دهد لذا از رانندگان تقاضا داریم به محض احساس خستگی دریکی از مراکز اقامتی استراحت و ضمن استفاده از جاذبه‌های فرهنگی با هوشیاری طی مسیر کنند.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه ۶۰ درصد حوادث رانندگی را خستگی و خواب‌آلودگی رانده ها شامل می‌شود، ابراز داشت: با توجه به کویری و یکنواختی محورهای استان از رانندگان تقاضا داریم بعد از هر دو ساعت به مدت یک ربع به طور کامل از خودرو پیاده شوند و از هرگونه عجله و شتاب در محورهای استان به شدت پرهیز کنند.

خسروجردی بابیان اینکه محور شاهرود-رامیان(اولنگ) مسدود است، اضافه کرد: از رانندگان تقاضا داریم از محورهایی که پلیس‌راه و هلال احمر مستقر هستند را برای سفر به شهرهای شمالی انتخاب کنند.

به گفته پزشک قانونی استان سمنان از ابتدای طرح نوروزی ۲۲ نفر در محورهای استان بر اثر تصادف جان باختند.

کلیدواژه ها :سمنان
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking