۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰

سمنان| ترافیک روان در محور بین‌المللی تهران ـ مشهد

سمنان| ترافیک روان در محور بین‌المللی تهران ـ مشهد
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های این استان گفت: هم‌اکنون ترافیک روان در محور بین‌المللی تهران ـ مشهد برقرار است.

سرهنگ حسن خسروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش‌های واصله از جاده‌های استان سمنان هم اکنون تردد در محور بین‌المللی تهران ـ مشهد به صورت کم‌حجم و روان در جریان است.

وی اضافه کرد: گزارش‌های دوربین‌های نظارتی ثبت تخلفات رانندگی در جاده‌های استان سمنان حاکی است؛ ترافیک در دیگر محورهای مواصلاتی این استان نیز به صورت کم حجم و روان در جریان است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به اینکه موج دوم سفرهای نوروزی مسافران نیز در محورهای مواصلاتی این استان آغاز شده است عنوان کرد: از این رو مسافران نوروزی باید با دقت بیشتری اقدام به رانندگی در محورهای مواصلاتی استان سمنان کنند تا حادثه‌ای برای آنان پیش نیاید.

خسروجردی اضافه کرد: با توجه به گزارش مأموران پلیس راه و دوربین‌های نظارتی از جاده‌های استان سمنان، تاکنون هیچ‌گونه بارش یا مداخلات جوی در جاده‌های این استان مشاهده نشده است.

وی با اشاره به حضور نیروهای پلیس راه در جاده‌های استان سمنان تصریح کرد: پلیس با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه‌ساز در جاده‌های استان سمنان شوند؛ به شدت برخورد می‌کند.

کلیدواژه ها :مشهد سمنان ترافیک
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking