۲۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۲

قم| درخشش دو و میدانی‌کاران قمی در مسابقات قهرمانی کشور

قم| درخشش دو و میدانی‌کاران قمی در مسابقات قهرمانی کشور
دو و میدانی‌کاران استان قم در رقابتهای قهرمانی کشور درخشش چشم‌گیری را داشتند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، پیکارهای دو و میدانی موسوم به رکوردگیری از برترین های نوجوانان و جوانان دختر و پسر کشور در حالی خاتمه یافت که نمایندگان استان قم به چهار گردن آویز طلا دست یافتند.

 90  ورزشکار در مواد مختلف این رشته از  سراسر کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب برای کسب عناوین برتر به روی پیست رفتند که دو و میدانی کاران پسر قم در 110 متر بامانع، 200 متر، پرش بانیزه و پرتاب وزنه چهار عنوان نخست را از آن خود کردند.

در ماده 110 متر بامانع علی کشاورز با ثبت 14.84 ثانیه صاحب مدال خوش رنگ طلا شد. علی قاسم بابایی نیز در ماده دوی 200 متر با ثبت رکورد 22.15 ثانیه اول شد.

سیدعلی حسینی در پرش با نیزه با  3.90 متری بر سکوی نخست ایستاد و در‌رده سنی جوانان هم محمدتقی مهرعلی در ماده پرتاب وزنه با پرتاب 16.25 متری به نشان طلا دست یافت.

بر اساس اعلام کمیته رده های پایه فدراسیون دو و میدانی، این دوره از مسابقات با هدف ارزیایی عملکرد برترین های نوجوانان و جوانان دختر و پسر کشور و همچنین اردونشینان حاضر در اردوی تدارکاتی پیگیری شد و پس از بررسی نتایج ثبت شده، تصمیمات سازمان تیم های ملی در خصوص ملی پوشان اعلام خواهد شد.

گفتنی است چهار مدال آور قمی این مسابقات پیش از این سابقه، حضور در تیم ملی را در کارنامه دارند.

کلیدواژه ها :طلا
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking