۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸

جشن پیوند مهر و دوستی ایرانیان؛

جانشین انتظامی آستارا: چهارشنبه سوری با محوریت خانواده ها برگزار شود

جانشین انتظامی آستارا: چهارشنبه سوری با محوریت خانواده ها برگزار شود
آستارا - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی آستارا گفت: آئین چهارشنبه سوری با محوریت خانواده ها و در محلات برگزار شود و نوجوانان و جوانان از تجمع در میدان ها پرهیز کنند.

سرهنگ امین پیشه گر روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: خانواده ها باید فرزندان خود را در چهارشنبه آخر سال کنترل کنند و با تهیه وسایل آتش‌ بازی بی‌ خطر، به شادی در کنار آنها بپردازند.
وی همکاری شهرداری، آتش نشانی و اتاق اصناف را با نیروی انتظامی در روز چهارشنبه سوری خواستار شد و افزود: مغازه های اطراف چهارراه حکیم نظامی آستارا در روز چهارشنبه از ساعت 18 به بعد، تعطیل و خودروهای آتش نشانی در آن نقطه مستقر خواهد شد.
وی اظهار کرد: در دی و بهمن ماه امسال میزان کشفیات مواد محترقه در شهر آستارا 50 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته و استفاده از مواد محترقه نیز در چهارشنبه سوری کم خواهد شد.
پیشه گر از مدیران جایگاه های سوخت و بانک ها خواست، قبل از چهارشنبه سوری، دوربین های مداربسته محیط های خود را امتحان و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل کنند.
او گفت: چهارشنبه ‌سوری از سنت‌ های دیرینه مردم است و با رعایت نکات ایمنی و پرهیز از مواد محترقه خطرناک، می‌ توان لحظات شیرین و پرخاطره ‌ای را برای خانواده ها رقم زد.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.
7105 / 7124 / 2007

کلیدواژه ها :ایرانیان دوستی
منبع : ایرنا

پربازدیدترین امروز

website tracking