۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲

توصیه رونالدو نازاریو به نیمار

توصیه رونالدو نازاریو به نیمار
مهاجم پیشین تیم ملی برزیل به مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن در رابطه با آسیب‌دیدگی‌اش توصیه کرد.

ایسنا: ‌به نقل از آس، نیمار با وجود آسیب‌دیدگی و دور ماندن از میادین هنوز هم تیتر اصلی برخی از رسانه‌های جهان است. مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن یکی از اهداف اصلی رئال مادرید برای فصل آینده است. زین الدین زیدان نیز در نشست خبری پیش از بازی رئال مادرید و ایبار به حضور احتمالی بازیکن برزیلی در تیمش اشاره کرد و اکنون مادرید می‌داند ارزش این بازیکن چقدر است.

یکی از کسانی که به این شرایط واکنش نشان داد رونالدو نازاریو بود. مهاجم پیشین تیم‌ ‌ملی برزیل به هموطنش توصیه کرد و از او خواست روی آسیب‌دیدگی‌اش تمرکز کند تا بتواند خود را به خوبی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برساند. رونالدو گفت‌: از او می‌خواهم تنها تمرکزش روی بهبودی‌اش باشد و با دقت از خود مراقبت کند. خیلی از مردم آسیب‌دیدگی او را با من پیش از جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن مقایسه می‌کنند. با این حال این دو موضوع شبیه به هم نیست. آسیب‌دیدگی نیمار خیلی غیر منتظره بود اما من مطمئن هستم که برای جام جهانی بهبود خواهد یافت.

مهاجم پیشین رئال مادرید در پایان اظهار کرد: اطمینان دارم نیمار سریع‌تر از من دوران نقاهتش به پایان خواهد رسید و به روسیه می‌رسد. احساس خوبی نسبت به تیم‌ ‌ملی برزیل دارم. آنها لحظات سختی را پشت سر گذاشتند. با این حال در سال‌های اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند و اعتماد به نفس زیادی کسب کردند.

منبع : برترین ها

پربازدیدترین امروز

website tracking