۱۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲

وعده کنسل نشدن پروازهای فرودگاه امام در نوروز 97

وعده کنسل نشدن پروازهای فرودگاه امام در نوروز 97
عضو هیئت مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از الزام شرکت های هواپیمایی برای معرفی و حضور نماینده تام الاختیار در این فرودگاه خبر داد و گفت: در تعطیلات نوروزی 97 هیچ پروازی در فرودگاه امام کنسل نمی شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی رستمی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشدید نظارت ها بر فعالیت غرفه ها، تاکسیرانی و... در ایام نوروز 97 اظهار کرد: در تعطیلات نوروزی شهر فرودگاهی هزینه ارائه خدمات را افزایش نمی دهد، البته ممکن است کرایه تاکسی ها از سوی اصناف مربوطه مطرح شود.

وی از برگزاری جلسه با مدیران عامل ایرلاین ها برای معرفی نماینده تام الاختیار جهت پاسخگویی به مردم در صورت بروز هر نوع مشکلی در پروازها خبر داد و گفت: شرکت های هواپیمایی نمی توانند وقتی مسافران در فرودگاه هستند پروازی را کنسل کنند، ایرلاین ها باید برای پروازهای که به دلیلی با مشکل مواجه می شود پرواز جایگزین داشته باشند.

عضو هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی در فرودگاه امام پروازی کنسل نخواهد شد، اظهار کرد: در بازه زمانی 24 اسفند امسال تا 17 فروردین  سال آینده حدود 5500 مجوز پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه حضرت امام صادر شده است. به طور میانگین در ایام نوروز روزانه 20 هزار مسافر در فرودگاه امام پذیرش و اعزام می شوند.

 به گفته رستمی، 55 ایرلاین ایرانی و خارجی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) فعالیت دارند.

کلیدواژه ها :وعده های وعده های
منبع : تسنیم
website tracking