۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۲

اردبیل|مدارس غیرمجاز فوتبال اردبیل ساماندهی می‌شود

اردبیل|مدارس غیرمجاز فوتبال اردبیل ساماندهی می‌شود
مراسم معرفی برخی از روسای کمیته‌های هیئت فوتبال استان اردبیل با حضور مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، مراسم معرفی برخی از روسای کمیته‌های هیئت فوتبال استان اردبیل با حضور مسئولان استانی برگزار شد و نقطه نظراتی در ارتباط با ساماندهی مدارس فوتبا و استعدادیابی این رشته ورزشی ارائه شد.

مدارس غیرمجاز فوتبال اردبیل ساماندهی می‌شود

ناصر عتباتی دادستان عمومی و انقلاب اردبیل عصر امروز در این مراسم اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌ها و نظارت‌های انجام یافته مدارس غیرمجاز فوتبال اردبیل ساماندهی می‌شود تا این مدارس زیر نظر هیئت فوتبال اردبیل فعالیت کنند.

وی با اشاره به این که یکی از راهکارهای اساسی برای توسعه و پیشرفت فوتبال استعدادیابی  ارج دادن به مدارس فوتبال است افزود: باید در این زمینه برنامه‌ریزی‌های مناسبیی انجام داده شود تا مدارس فوتبال در مسیر رشد قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: استان اردبیل فوتبالیست‌های مطرحی همچون علی دایی را تحویل جامعه فوتبال داده که افتخار فوتبال ایران و آسیا بوده و باید شان فوتبال اردبیل بالا رود تا در آینده بازیکنانی همچون علی دایی مطرح شود.

عتباتی اظهار کرد: یکی از راه‌های توسعه فوتبال جذب اسپانسر و بخش خصوصی است که باید در این زمینه اقدامات مناسبی انجام داده شود تا فوتبال استان رونق بگیرد.

وی تصریح کرد: توسعه تعامل اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال یکی امر اساسی است که انتظار می‌رود با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تعامل همه‌جانبه‌ای بین هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان انجام می‌شود تا مسیر فوتبال در مسیر پیشرفت قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: رشد و توسعه فوتبال و ورزش نقش اساسی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد و در این زمینه جوانان، نوجوانان  و نونهالان باید بسترهای مناسبی فراهم شود تا نتایج مثمرثمری حاصل شود.

عتباتی افزود: ورزش فوتبال امروز از هیجان بالایی برخوردار بوده به طوری که با فرهنگ و تجارت عجین شده که به همین منظور باید اهمیت زیادی به این رشته ورزشی داده شود تا شاهد پیشرفت فوتبال در استان باشیم.

رشد و توسعه فوتبال نیازمند حمایت بخش خصوصی است

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل گفت: رشد و توسعه فوتبال نیازمند حمایت بخش خصوصی است و نیاز است در این زمینه اقدامات اساسی انجام داده شود تا بتوانیم با حمایت بخش خصوصی فوتبال را در استان در مسیر رشد قرار دهیم.

صمد نوتاش از برگزاری منظم مسابقات فوتبال و فوتسال در اردبیل خبر داد و افزود: در حال حاضر مسابقات فوتبال در تمامی شهرستان‌های اردبیل برگزار می‌شود که این امر بسیار مهم است.

وی از ارج نهادن به فوتبال پایه و برگزاری مسابقات فوتبال را مهم دانست و گفت: در این سال برنامه‌های استعدادیابی فوتبال به طور منظم برگزار شد و فوتبالیست‌های توانمند شناسایی شدند.

رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل از ساماندهی مدارس فوتبال خبر داد و گفت:‌ انتظار می‌رود خانواده‌ها برای ثبت‌نام فرزندانشان برای مدارس فوتبال با هیئت فوتبال استان همکاری داشته باشند و از مدارس مجاز را پرس و جو کنند.

وی اظهار کرد: با حضور دادستان عمومی و انقلاب اردبیل به عنوان رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان اردبیل فوتبال استان در مسیر رشد و توسعه قرار می‌گیرد که انتظار می‌رود از تجارب وی در برنامه‌های هیئت فوتبال استان استفاده شد.

استعدادهای فوتبال اردبیل شناسایی می‌شوند

نائب رئیس هیئت فوتبال اردبیل گفت: یکی از برنامه‌های هیئت فوتبال شناسایی استعدادهای فوتبال اردبیل است که در این زمینه برنامه‌ریزی شده سال آینده اقدامات مناسبی در دستور کار قرار داده شود.

منصور خانعلی‌زاده افزود: یکی از برنامه‌های هیئت فوتبا ل استان اردبیل برگزاری برنامه‌های استعدادیابی فوتبال است که باید سال آینده این برنامه‌ها به طور منظم برگزار شود تا ظرفیت‌ها به طور مناسب شناسایی شود.

وی بیان کرد: هم‌اکنون فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش محسوب می شود و نیاز است با جذب جوانان و نوجوانان ورزش فوتبال علاوه بر شور و نشاط اجتماعی نقش اساسی در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

نائب رئیس هیئت فوتبال اردبیل گفت: جذب بخش خصوصی برای حمایت از تیم‌های فوتبال و فوتسال بسیار اهمیت دارد و باید با حمایت مسئولان این امر انجام شود تا فوتبال اردبیل بتواند به جایگاه مناسبی برسد.

خانعلی‌زاده اظهار کرد: ورزش فوتبال می‌تواند جوانان و نوجوانان بسیاری را جذب کرده و طرفداران زیادی داشته باشد و علاوه بر توسعه فضاهای ورزشی فوتبال شاهد درخشش تیم‌های فوتبال در میادین مختلف باشیم.

در پایان این مراسم ناصر عتباتی به عنوان رئیس کمیته انضباطی هیئت فوتبال استان اردبیل، منصور خانعلی‌زاده به عنوان نائب رئیس هیئت فوتبال استان و آیناز غیائی‌مقدم به عنوان نائب رئیس بانوان هیئت فوتبال استان اردبیل معرفی شدند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking