۱۵ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸

شهرکرد| 60 درصد اعتبارات بهزیستی صرف امور توانبخشی معلولان می‌شود

شهرکرد| 60 درصد اعتبارات بهزیستی صرف امور توانبخشی معلولان می‌شود
کارشناس امور رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه در شهرکرد با اشاره به میزان هزینه مصرفی بهزیستی گفت: 60 درصد اعتبارات بهزیستی صرف امور توانبخشی معلولان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سیامک رسایی ظهر امروز در حاشیه اختتامیه جشنواره تئاتر معلولان آفتاب در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش بودجه جامعه هدف بهزیستی و کمیته امداد اظهار داشت: مجلس امسال رقم‌هایی را اضافه کرده اما هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است.

وی با اشاره به افزایش اعتبارات بهزیستی در سال آینده افزود: اعتبارات امسال سازمان بهزیستی 20 هزار و 885 میلیارد ریال بوده که اعتبارات پیشنهادی برای سال آینده حدود 25 هزار و 207 میلیارد ریال است.

کارشناس امور رفاه اجتماعی سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: در بودجه سال اینده بهزیستی یکسیری برنامه برای سالمندان و بیماران روانی مزمن در نظر گرفته شده است اما باید منتظر بود تا به تأیید شورای نگهبان برسد.

رسایی با اشاره به پرداخت مستمری به مددجویان بهزیستی خاطرنشان کرد: از مجموع 25 هزار میلیارد ریال 5 هزار میلیارد ریال مربوط به مستمری‌ها و 20 هزار میلیارد ریال مربوط به خدمات تخصصی و توانبخشی و آسیب‌های اجتماعی است.

وی با اشاره به میزان هزینه مصرفی بهزیستی گفت: 60 درصد اعتبارات بهزیستی صرف امور توانبخشی معلولان می‌شود.

کلیدواژه ها :شهرکرد شهرکرد معلولان
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking