۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳

ارسال 150 اثر به جشنواره شعر اولین هفته قرآن و عترت البرز

گروه فرهنگی- سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز از ارسال 150 اثر به جشنواره شعر اولین هفته قرآن و عترت البرز خبرداد و گفت: اختتامیه این جشنواره 14 اسفند برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمود دهقاندار در گفت وگو با خبرنگار ایکنا از البرز، اظهارکرد: جشنواره شعر به مناسبت اولین هفته قرآن و عترت البرز در البرز برگزار شده است.
وی، آموزه‌های قرآنی و سیره اهل بیت(ع)، تبیین اهمیت، جایگاه و برکات قرآن‌کریم؛ قرآن، تشویق انس و عمل به آیات قرآن‌کریم، تبیین جایگاه قرآن و اهل بیت(ع) در نیل به سعادت دنیا و آخرت را از محورهای موضوعی این جشنواره عنوان کرد.
این مسئول بیان کرد: قرآن و اهل بیت(ع)، عامل و محور وحدت و سعادت؛ تبیین سبک زندگی قرآنی و مدح منقبت اهل بیت(ع) در دو بخش شعر کلاسیک و آزاد(نیمایی و سپید) از دیگر موضوعات جشنواره است.
دهقاندار در ادامه از ارسال ١٥٠ اثر توسط شاعران البرزی به دبیرخانه این جشنواره خبرداد و گفت: مراسم اختتامیه جشنواره شعر اولین هفته قرآن و عترت البرز ساعت١٠ الی ١٢ روز دوشنبه، ١٤ اسفند در سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار می‌شود.
وی ابرازکرد: به نفرات اول تا سوم هر بخش تندیس جشنواره و جوایز نقدی اهدا می‌شود.
انتهای پیام./

کلیدواژه ها :البرز البرز اهل اهل بیت
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking