۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۹

از سوی موسسه جامعه القرآن؛

ششمین المپیاد علمی قرآنی راسخون برگزار شد

ششمین المپیاد علمی قرآنی راسخون برگزار شد
ششمین سال المپیاد علمی قرآنی راسخون برای پانزده جزء موسسه جامعة القرآن الکریم و اهل‌البیت علیهم السلام استان‌های تهران و البرز در دانشگاه علم و صنعت  برگزار شد.

 به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه علم و صنعت میزبان برگزاری حفاظ تخصصی طرح دوره یکساله خواهران و برادران استان های تهران و البرز، در گروه سنی خردسال، نوجوان و بزرگسال در دانشکده علوم پایه علم و صنعت است.

این آزمون بصورت سراسری و بین ۱۱ شعب تخصصی حفظ قرآن کریم بوده و بعد از اتمام حفظ آیات ۱۵ جزء اول، از تاریخ ۶ اسفند ماه مرحله شفاهی و روز جمعه یازدهم بصورت کتبی در رشته های حفظ و مفاهیم از ساعت ۱۰ الی ۱۲ باهدف تثبیت آیات و مرور بر محفوظات پانزده جزء انجام شده و کسانی که بتوانند در المپیاد شرکت و آزمون را با موفقیت بگذرانند، گواهینامه پانزده جزء را کسب خواهند کرد و در ادامه حفظ تخصصی طرح دوره یکساله شرکت می‌کنند.

یادآور می‌شود، حفظ تخصصی طرح یکساله خواهران و برادران موسسه جامعةالقرآن الکریم و اهل‌البیت علیهم السلام استان های تهران و البرز هر سال بعد از گذراندن دوره آزمایشی ۷۳ روز و شرکت در المپیاد عروج و کسب حد نصاب نمره، به شعب مربوطه معرفی می‌شوند.

قرآن آموزان می‌توانند  بعد از ۴۸ ساعت از اتمام آزمون ۱۱ اسفند با مراجعه به سایت جامعة القران کریم و اهل البیت علیهم السلام از ریز نمرات خود مطلع شوند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking